lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

wizyta już od 200
Zdecydowanie polecam Panią doktor. Bardzo spokojna, budząca zaufanie. Gabinet komfortowy. Dobrze dobrane leki.
Opinia dodana przez: Tomasz
Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwszy raz mi pomogła zwracając uwagę na moje zachowanie na korytarzu w przychodni NFZ. Po odejściu Pani doktor z przychodni przeszłam pod opiekę innego lekarza. Pod opieką innego lekarza mój stan zdrowia znowu się pogorszył. Wizyta u Pani doktor spowodował w krótkim czasie powrót do normalnego życia. Zawdzięczam dzięki fachowej pomocy Pani doktor już kilkuletnie spokojne i radosne życie. Bardzo dużym plusem jej fachowości jest praca ...
Opinia dodana przez: Halina

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza
Wrocław Psychiatra lekarz Renata  Gaura

lekarz Renata Gaura

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

wizyta już od 60
Łódź Psychiatra lekarz Jakub Artur Bald

lekarz Jakub Artur Bald

Centrum Medyczne La Vida
Retkińska 104a lok.3 94-004
Polesie, Łódź

wizyta już od 200
Jako jedyny podjął się leczenia u mnie depresji w ciąży i w czasie karmienia piersią. Wraz z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni!
Opinia dodana przez: Natalia
Wojkowice Psychiatra lekarz Joanna Gurańska-Bentkowska

lekarz Joanna Gurańska-Bentkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

NZOZ Medcom
Zdrowa 6 (10 km od Wrocławia)
55-020 Wojkowice

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.
Opinia dodana przez: Stanisław Cichy
Chełm Psychiatra dr n. med. Marek Daniłosio

dr n. med. Marek Daniłosio

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

wizyta już od 250
Wspaniały specjalista.Zawsze pogodny, uważnie słucha i stawia trafne diagnozy.Po każdej wizycie wychodzę pełna energii.Naprawdę polecam Pana Doktora,jest jedyny w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: Agnieszka
Kraków Psychiatra lekarz Paweł Komarzyniec

lekarz Paweł Komarzyniec

Vall - Med Paweł Komarzyniec Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Władysława Żeleńskiego 27

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, co widać w trakcie wizyty. Potrafi wszystko wytłumaczyć, ale też i spokojnie posłuchać argumentów pacjenta. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu oraz chęci zapoznania się też z wynikami badań i zaleceniami od innych specjalistów. Polecam, szczególnie dla tych co stresują się przed pierwszą wizytą. Andrzej.W.