Psychiatra

Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny. # 1
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
52-201 Ołtaszyn, Wrocław

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Cichy

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

Pan doktor jest b.milym czlowiekiem ,lecze sie u niego i jestem z niego b.zadowolona.Dziwi mnie opinia Anonima z 13 roku poniewaz P.doktor jest sympatyczny a jesli jakas Pani ma taki tupet tak krytykowac doktora to wspolczuje jemu takiej pacjentki i nic dziwnego ,ze z chamstwem nie chce miec nic do czynienia.Polecam lekarza Daniłosio efekty super,zrozumienie i kultura osobista wyjatkowa.Doktor ma duza wiedze.

Opinia dodana przez: lena
Wolny termin: jutro o 11:00. Sprawdź inny. # 3

01-355 Bemowo, Warszawa

Witam, aż dziwne, że tak wspaniała osoba jak Pani Longina Zalska do tej pory nie była obecna w tym rankingu. Dotarłam do niej od doktora Rasia. Dzięki niej wracam do życia. Dziękuję Pani doktor.

Wolny termin: 22 Sie o 17:00. Sprawdź inny. # 4

42-400 Zawiercie

Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec
Psychiatra Gliwice lekarz Łukasz Kilarski