Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna "Centrum"
ul. Szpitalna 47
22-100 Chełm

bardzo dobry lekarz, zna się na swojej pracy i do tego jest bardzo sympatycznym człowiekiem.... polecam!!!

Psychiatra Ostrów Wielkopolski lekarz Joanna Gurańska

Gabinet psychiatryczny, wizyty domowe - Joanna Gurańska
Kolejowa 24a/1a
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jestem pacjentem doktor Gurańskiej od 2 lat z niewielką przerwą. Podczas terapii dała się poznać z całą pewnością jako skuteczny i wyjątkowy lekarz.Zdecydowanie traktuje pacjenta podmiotowo, z uwagą i empatią. Wzbudza zaufanie i potrafi dotrzeć nawet do tak zamkniętych osób jak ja. Nie krytykuje, tylko cierpliwie słucha, tłumaczy i motywuje, a to dla mnie mnie ma szczególne znaczenie, bo u innych lekarzy przerywałem leczenie.

Opinia dodana przez: Stanisław Cichy
Psychiatra Wrocław dr n. med. Patryk Piotrowski

50-528 Wrocław

Polecam dr Piotrowskiego całym sercem. Mam spore problemy i dopiero od niego dostałem lek, który trafił w sedno. Myślę, że dobry wywiad lekarski naprawdę może wiele zdziałać. Dziękuję Panie doktorze.

Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Pan Doktor w niesamowicie spokojny sposób pozwolił uporać mi się z problemami z którymi przyszedłem. A także z tymi o których nie miałem pojęcia. Przywrócił we mnie chęć do życia. Szczerze mogę polecić.

Opinia dodana przez: M
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

dr n. med. Maciej Kopera

Psychiatra

wizyta już od 140

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Opinia dodana przez: Joanna
Psychiatra Wrocław  Agata Sabatowska

50-528 Wrocław

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam

Opinia dodana przez: magda
Psychiatra Gliwice lekarz Łukasz Kilarski

lekarz Łukasz Kilarski

Wizyty domowe, Psychiatra

wizyta już od 150

Przychodnia "Medicus" Przemysław Wilczewski
Joachima Lelewela 1/1
44-100 Gliwice

bardzo pomocny, miły i rzeczowy człowiek. Widać wiedzę, profesjonalizm lekarza i odpowiednie podejście nie tylko do problemu ale do człwoieka. Dziękuję Panie doktorze za pomoc

Psychiatra Wrocław lekarz Piotr Domisiewicz

lekarz Piotr Domisiewicz

Seksuolog, Psychiatra dziecięcy

50-528 Wrocław

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.

Opinia dodana przez: Tomasz
Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

Artimed

Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się poprawia nastruj i wyrównóje misię na struj i na na stępnej wizycie tomi się natruj powolutku poprawia się , i ja panią Dpktor Marzenę Drczkę polecam :-) :-) :-)

Opinia dodana przez: Michał