dr n. med. Marta Cholewickadr n. med. Marta Cholewicka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003.
Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam ...

Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.
Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Aktualnie prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny w BalancedMed Klinika Medyczna.

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu widzialem. Pani dr Marta uratowala mi zycie. Juz na pierwszej wizycie postawila wlasciwa diagnoze i przepisala odpowiednie leki. Zyje i jestem szczesliwy. Pani dr Marta to przesympatyczna dziewczyna i wszystkim pacjentom goraco ja polecam bo na pewno Wam pomoze odzyskac zdrowie i szczescie

Bardzo się cieszę, że jestem u Pani doktor. Przynosi mi dużo wewnętrznego spokoju i opanowania. Na prawdę odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam

Pani Doktor to prawdziwy fachowiec. Potrafi dobrać odpowiednie leki, prowadzić rozmowy i uważnie słuchać. Cechuje ją prawdziwa empatia, kultura osobista, zrozumienie i cierpliwość. Właściwa osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam z całego serca.

Serdecznie polecam Panią doktor pomogła mi z depresją i napadami lęku. Pani Marta jest bardzo sympatyczna i godna zaufania.

Wspaniała Pani Doktor z bardzo dużą wiedzą i sercem. W gabinecie można poczuć dużą swobodę. Polecam każdej osobie szukającej pomocy.

Witam!!!!Serdecznie polecam P.Doktor.Zaangazowanie,profesjonalizm a także extra podejście do pacjenta!!!! Dziękuję P. Doktor Dawid

Dawid

Przesympatyczny lekarz pełen profesjonalizm Dogodna lokalizacja, szeroki zakres godzin przyjęć dobrze dobrane leki

Przesympatyczny lekarz pełen profesjonalizm
Dogodna lokalizacja, szeroki zakres godzin przyjęć dobrze dobrane leki

Odpowiednia Osoba w odpowiednim miejscu. Godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Po wizycie człowiek ma zupełnie inne spojrzenie na to co go otacza. Ja zawsze wychodzę od Pani Doktor z uśmiechem na twarzy. Pomogła mi w bardzo trudnym dla mnie momencie.

Wspaniały lekarz, odpowiednie dobrane leki. Polecam !!! Już po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona !

Wspaniały lekarz, odpowiednie dobrane leki.
Polecam !!!
Już po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona !

Dzień dobry. Gorąco polecam wizyty u Pani Doktor. Jest osobą ciepłą, empatyczną oraz ma dużą wiedzę z dziedziny Psychiatrii. Po rozmowie z Panią Martą człowiek od razu ma lepszy nastrój.