Psychiatra Kielce

- 57 lekarzy

lekarz Paweł Kołodziej

Psychiatra

liczba opinii: 20

Gabinet
Sieniewicza 41
Kielce

Średnia ocen: 3,6/5
Leczyłem się u Kołodzieja kilkanaście lat temu przez kilka lat. Był tak przejęty moją sprawą, że ani razu nie raczył przeczytać historii mojej choroby. Przepisywał leki, które nic nie pomagały. Po jednej z wizyt dostałem urojenia, chciałem zabić żonę i popełnić samobójstwo. Chamskie zwracanie się do pacjenta per ty.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

liczba opinii: 17

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Średnia ocen: 4,8/5
Najlepszy lekarz w Kielcach. Polecam z całego serca Panią Doktor :) Pełna empatii i zrozumienia. Jak trzeba to opieprzy;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 14

Artimed

Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jan Latała

Psychiatra

liczba opinii: 14

Gabinet

Kielce

Średnia ocen: 4,1/5
Absolutnie polecam ! Doktor uprzejmy, kompetentny, poradnia elegancka i w samym centrum, rejestracja na telefon, bez problemu można się dodzwonić i umówić na konkretna godzinę bez czekania !
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Renata Palmowska

Psychiatra

liczba opinii: 10

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce

Średnia ocen: 3,8/5
Czytając poprzednią opinię byłem trochę zmieszany. Wizytę miałem już zamówioną. Nie było potrzeby się martwić. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała mnie, chętnie rozmawiała ze mną i wytłumaczyła mi mój przypadek. Leczę się już kilka tygodni, jest dużo lepiej, leki dzialają. Opinię piszę w podziękowaniu za pomoc. Pozdrawiam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Rafał

dr Jolanta Małek

Psychiatra

liczba opinii: 6

Gabinet
Kusocińskiego
Kielce

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniały lekarz z wielkim sercem. Bardzo polecam Panią doktor, pomogła nam w sytuacji, która wydawała się beznadziejna, nigdy się nie poddaje, bardzo interesuje się pacjentem. Dzięki niej moja rodzina jest nadal w komplecie za co jestem jest niezmiernie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krystyna Korejba

Psychoterapeuta, Psychiatra

liczba opinii: 6

Gabinet
Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Średnia ocen: 3,4/5
Uciekłem z oddziału nerwic bo myślałem żę się tam wykończe, nie mogłem spac tam, dostawałęm po 50, 75 mg hydroksyzyny na noc (lek przeciwalergiczny, sedacyjny) w dzień łaziłęm z przymgloną świadomośćią i jakiś taki znieczulony. 3 godz. snu to nic takiego to zaden problem, to ze po hydroksyzynie czy drugim leku nie mysle co robie to nie choroba, czułem się jak w jakimś obłędzie, zaczeły mi sie pojawiac jakieś myśli ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Iza Cwiakala

Psychiatra

liczba opinii: 6

niepubliczny zaklad zdrowia psychcznegoki
kielce ul niska
Kielce

Średnia ocen: 3,0/5
Osoba która juz na pierwszej wizycie stawia diagnoze (rentgen w oczach), mój 6letni syn się jej bał, wiec pani specjalistka zamykała drzwi na klucz by nie wybiegał z gabinetu , zastraszała dziecko szpitalem, podnosiła głos. Dowiedziałam się iż mój syn nadaje się do "Całkowitej izolacji terapeutycznej" i przy diagnozie zespół Aspergera włączyła do leczenia lek Rispolept (stosowany w schizofreni osób dorosłych). Pełna obaw postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem który ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Fitas

Psychiatra

liczba opinii: 6

Gabinet
ulica 1 Maja 192
25-614 Kielce

Średnia ocen: 1,7/5
Witam Wszystkich tych którzy chcą dowiedzieć się o leczeniu dr Andrzeja Fitas LEKARZA PSYCHIATRII Kierownika Oddziału B w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy. Pana Doktora poznałam w roku 2008 w związku z chorobą psychiczną mojej Mamy. Muszę przyznać ze byłam bezradna jak pomóc mojej najukochanszej osobie Mamie, gdzie się udać aby uzyskać pomoc dla niej i dla siebie gdyż postępująca chorobą z której nie zdawała sobie sprawy Mama postępowała i ...
Opinia dodana przez: Teresa Ciszek

lekarz Ryszard Ćwiąkała

Psychiatra

liczba opinii: 5

asd
Malachitowa 14
25-705 Kielce

Średnia ocen: 3,9/5
Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.
Opinia dodana przez: Anonim

Psychiatrzy w KielcachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat