Psychiatra Kielce

- 60 lekarzy

lekarz Paweł Kołodziej

Psychiatra

liczba opinii: 19

Gabinet
Sieniewicza 41
Kielce

Średnia ocen: 3,7/5
Zdecydowanie warto było leczyć się u Pana Pawła. Pan doktor, jest bardzo dobrym specjalistą. Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i konkretnie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

liczba opinii: 17

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Średnia ocen: 4,8/5
Najlepszy lekarz w Kielcach. Polecam z całego serca Panią Doktor :) Pełna empatii i zrozumienia. Jak trzeba to opieprzy;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marzena Dreczka

Psychoterapeuta, Psychiatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 14

Artimed

Kielce

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Jan Latała

Psychiatra

liczba opinii: 14

Gabinet

Kielce

Średnia ocen: 4,1/5
Absolutnie polecam ! Doktor uprzejmy, kompetentny, poradnia elegancka i w samym centrum, rejestracja na telefon, bez problemu można się dodzwonić i umówić na konkretna godzinę bez czekania !
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Renata Palmowska

Psychiatra

liczba opinii: 9

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce

Średnia ocen: 4,1/5
Czytając poprzednią opinię byłem trochę zmieszany. Wizytę miałem już zamówioną. Nie było potrzeby się martwić. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała mnie, chętnie rozmawiała ze mną i wytłumaczyła mi mój przypadek. Leczę się już kilka tygodni, jest dużo lepiej, leki dzialają. Opinię piszę w podziękowaniu za pomoc. Pozdrawiam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Rafał

dr Jolanta Małek

Psychiatra

liczba opinii: 6

Gabinet
Kusocińskiego
Kielce

Średnia ocen: 4,3/5
Wspaniały lekarz z wielkim sercem. Bardzo polecam Panią doktor, pomogła nam w sytuacji, która wydawała się beznadziejna, nigdy się nie poddaje, bardzo interesuje się pacjentem. Dzięki niej moja rodzina jest nadal w komplecie za co jestem jest niezmiernie wdzięczna!
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krystyna Korejba

Psychoterapeuta, Psychiatra

liczba opinii: 6

Gabinet
Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Średnia ocen: 3,4/5
Uciekłem z oddziału nerwic bo myślałem żę się tam wykończe, nie mogłem spac tam, dostawałęm po 50, 75 mg hydroksyzyny na noc (lek przeciwalergiczny, sedacyjny) w dzień łaziłęm z przymgloną świadomośćią i jakiś taki znieczulony. 3 godz. snu to nic takiego to zaden problem, to ze po hydroksyzynie czy drugim leku nie mysle co robie to nie choroba, czułem się jak w jakimś obłędzie, zaczeły mi sie pojawiac jakieś myśli ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr Iza Cwiakala

Psychiatra

liczba opinii: 6

niepubliczny zaklad zdrowia psychcznegoki
kielce ul niska
Kielce

Średnia ocen: 3,0/5
Osoba która juz na pierwszej wizycie stawia diagnoze (rentgen w oczach), mój 6letni syn się jej bał, wiec pani specjalistka zamykała drzwi na klucz by nie wybiegał z gabinetu , zastraszała dziecko szpitalem, podnosiła głos. Dowiedziałam się iż mój syn nadaje się do "Całkowitej izolacji terapeutycznej" i przy diagnozie zespół Aspergera włączyła do leczenia lek Rispolept (stosowany w schizofreni osób dorosłych). Pełna obaw postanowiłam skonsultować się z innym lekarzem który ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Ryszard Ćwiąkała

Psychiatra

liczba opinii: 5

asd
Malachitowa 14
25-705 Kielce

Średnia ocen: 3,9/5
Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.
Opinia dodana przez: Anonim

Lidia Markowska

Psychiatra

liczba opinii: 5

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Średnia ocen: 3,5/5
bardzo miła i kompetentna Pani, która choćby swoim doświadczeniem i postawą do pacjenta budzi duże zaufanie a proponowane leczenie daje rezultat
Opinia dodana przez: Anonim

Psychiatrzy w KielcachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat