lekarz Renata Palmowska

Psychiatra

Bardzo kompetenta,uprzejma.Jednym słowem całkowity profesjonalizm.Polecam super lekarz,godny zaufania.

Nie polecam, mało kompetentna, typowo trzymająca się utartych regułek, nie wykraczająca poza nie, i do tego mało uprzejma

Nie polecam, mimo oczywistych objawów, coś takiego jak depresja, albo nerwica u niej nie istnieje, najlepiej nafaszerować kogoś lekami na schizofrenie i mieć święty spokój

Kompetentna, uprzejma i miła. Udziela wyczerpujących informacji nawet przez telefon. Ja jestem zadowolony z leczenia i polecam.

Pani doktor jest miła, poświeciła mi dużo czasu, nawet jak już miałem kolejne wizyty i nie byłem pierwszorazowym pacjentem. Dużo rozmawia, szuka rozwiązań farmakologicznych i poza farmakologicznych. Pozdrawiam Panią doktor, jesli przegląda Pani wpisy i szczrze polecam.

Czytając poprzednią opinię byłem trochę zmieszany. Wizytę miałem już zamówioną. Nie było potrzeby się martwić. Pani doktor jest miła i kompetentna. Wysłuchała mnie, chętnie rozmawiała ze mną i wytłumaczyła mi mój przypadek. Leczę się już kilka tygodni, jest dużo lepiej, leki dzialają. Opinię piszę w podziękowaniu za pomoc. Pozdrawiam Panią Doktor!

Bardzo słaba lekarka. Uparcie trwała przy błędnej diagnozie. Inny lekarz od razu rozpoznał prawdziwa dolegliwosc

Obiektywna, uprzejma . Polecam wybór pani Renaty, ponieważ jest asertywna ,co moim zdaniem bardzo pomaga w leczeniu chorej duszy.

Zaskoczyło mnie, że Pani dokor kilka dni po wizycie dzwoniła do mnie 2 razy zapytać czy przepisane lekarstwa pomagają i czy lepiej się czuję. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim zainteresowaniem ze strony lekarza. Poprzedni gabinet przy dworcu był trochę brzydki, ale było bliżej od PKS-a. Pozdrawiam panią.

Pani doktor Palmowska to osoba bardzo kompetentna, naprawdę godna polecenia.

Pani doktor Palmowska to osoba bardzo kompetentna, naprawdę godna polecenia.