lekarz Andrzej Plutecki

Psychiatra

Lekarz z powołania. Pomógł mi wyjść z depresji. Poświęcał dużo czasu na każdej wizycie, zupełnie więcej niż psycholog. Kontakt między wizytami telefoniczny. Czułam się pod stałą opieką. Dziękuję z całego serca.

NIE POLECAM.PRZEREKLAMOWANY TYP, KTÓRY NIE POTRAFI POMÓC. ŻAŁUJĘ, ŻE KIEDYKOLWIEK POSZLAM NA WIZYTĘ DO NIEGO.

Nie polecam. Może i pan doktor miły ale doprowadzi mnie do strasznego stanu i nie wiadomo co by było, gdybym natychmiast nie zmienił lekarza. Poszedłem do doktora Pluteckiego, gdy mój dotychczasowy lekarz odszedł na emeryturę.Choruje na chad mialem leki od lat ustalone,( poprzedni lekarz w zależności jak się czułem zwiększał lub zmniejszał dawki) miałem lekki stan depresyjny. Dr. Plutecki z dnia na dzień zmienił mi leki, na nowej generacji. Omamil hasłami że trzeba zmieniać itp. Po kilku dniach nie byłem sobą, trafiłem na sor bo nie mogłem sobie z sobą poradzic. Działy się ze mną straszne rzeczy, których nikomu nie życzę. Na szczęście inny lekarz wrócił do starych leków i po dwóch dniach funkcjonowalem normalnie ale gdyby nie szybka jego interwencja dr. Plutecki położyby mnie na oddziale testując na mnie leki. Problem dr. jest to, że nie słucha pacjenta. O czym świadczą słowa gdy zona powiedziała by może wrócić do starych leków 'albo pani mąż idzie na oddział albo zmienic lekarza'' . Ludzie omijajcie go z daleka

Pan Doktor Andrzej Plutecki jest doktorem bardzo miłym i sym patycznym i bardzo grzecznym lekarzem , bylem pacjentem uniego na oddziale Dziennym , Pan Doktor u stalił i do pasował mi tkie leki rze ponich czujęsię dobrze , jak poszed łem do szpitala na oddział dzienny byłem bardzo zły stanie psychicznym , i jak poszedłem do niego do gabinetu na pierwszą roz mowę na oddziale dziennym , to mi ustalił leki nowej genetacji jest bardzo dobrym i z nakomitym Lekarzem Psyichatrą , polecam go