lekarz Krystyna Korejba

3,2
3,3
3,7
3,2

Uciekłem z oddziału nerwic bo myślałem żę się tam wykończe, nie mogłem spac tam, dostawałęm po 50, 75 mg hydroksyzyny na noc (lek przeciwalergiczny, sedacyjny) w dzień łaziłęm z przymgloną świadomośćią i jakiś taki znieczulony. 3 godz. snu to nic takiego to zaden problem, to ze po hydroksyzynie czy drugim leku nie mysle co robie to nie choroba, czułem się jak w jakimś obłędzie, zaczeły mi sie pojawiac jakieś myśli urojeniowe ale wieczorem mnie puszczało, lek czy jego metabolity przestawały działąć. ZAmiast czućsięwpełni świadomie i odczuwaćz dnia na dzień poprawe w postaci ustępujących objawów czy pojawiajacych się pozytywnych emocji itd. TO byłem otumaniony hydroksyzyną , to tak jakby na bol zęba odciąć całą głowę:) CZułem sie jakby mnie ktoś upalał marihuana w pewnym sensie. JEdnego dnia stwierdzilem ze nawet jakbym chcial stamtąd się wypisac i wyjechac to nieumialbym wrocic do domu bo bylem jakis taki jakis otumaniony. Jak w takim stanie mam np. uczestniczyc na psychoterapi jak sie czulem jakbym dostal jakas tabletke gwaltu czy jakies serum prawdy, no masakra.

Fantastyczna niewiasta z dużym stażem, ciepłym sercem i trzeźwym umysłem. Gorąco polecam wszystkim z problemami psychicznymi i duchowymi

Bardzo ciepła i miła kobieta,bardzo kompetentna.Bardzo mi pomogła,a na wizycie nie odczuwam że nie ma czasu,wprost przeciwnie-można się wygadac do woli.Polecam,bo to swietny lekarz

Potwierdzam poprzednią opinię i polecam Panią Krystyne.

Potwierdzam poprzednią opinię i polecam Panią Krystyne.

to talna porażka po wizycie u nie byłem bardzo rozczarowany nie podała diagnozy ani leków poświeciła mi bardzo mało czasu i bardzo pobieżnie wysłuchała mnie nie polecam nikomu tego lekarza

Całkowita porażka. Brak skutków leczenia.

Całkowita porażka. Brak skutków leczenia.