Filtruj terminy

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

mgr Justyna Parlak

Stowarzyszenie Psychoterapii PoRozumienie
Klonowa 40A/5
Kielce

Dziękuję Pani Justynie za okazaną pomoc, która okazała się skuteczna w rozwiązaniu moich problemów. Pani Justyna życzliwie i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Małgorzata Nowak

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Spotkanie z Panią Małgorzatą było strzałem w dziesiątkę i odpowiedzią na dręczący problem od lat. Sesje z nią są niezwykłe, odkrywcze i zaskakująco trafne. Pani Małgorzata bardzo szybko rozpoznaje programy i wewnętrzne blokady. Efekty widać i czuć po każdej sesji. Mogę powiedzieć, że moje życie to rewolucja na każdej płaszczyźnie. Jestem jej niezwykle wdzięczna za tak duże wsparcie, serdeczność, empatię i humor na każdej sesji.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Krystyna Korejba

Psychoterapeuta, Psychiatra

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Fantastyczna niewiasta z dużym stażem, ciepłym sercem i trzeźwym umysłem. Gorąco polecam wszystkim z problemami psychicznymi i duchowymi
Opinia dodana przez: Piotr
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Psychoterapeuta