dr n. med. Marta Cholewickadr n. med. Marta Cholewicka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marta Cholewicka

Psychiatra

Jestem absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia medyczne ukończyłam z wyróżnieniem w roku 2003.
Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam ...

Po ukończeniu stażu podyplomowego doskonaliłam swoją wiedzę w Klinice Psychiatrii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
W latach 2005-2010 odbyłam szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskim Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej, w 2010 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z psychiatrii.
W 2011 roku obroniłam pracę doktorską uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.
Przez ponad 10 lat pracowałam w Świętokrzyskim Centrum Psychiatrii w Morawicy k/Kielc na Oddziale Psychiatrycznym, doskonaląc swoje umiejętności zawodowe i podnosząc kwalifikacje. Uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych z zakresu psychiatrii, w tym także międzynarodowych. Przynależę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Aktualnie prowadzę prywatny gabinet psychiatryczny w BalancedMed Klinika Medyczna.

Pani Doktor jest niesamowicie ciepłą i przyjazną osobą. Do każdej wizyty podchodzi z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Jak najbardziej polecam Panią Doktor. Po każdej wizycie od razu humor się poprawia. Gdyby wszyscy lekarze byli jak Pani Doktor Marta to świat byłby lepszy. Pozdrawiam serdenie Kasia

Pozdrawiam serdenie
Kasia

Witam. Pani Martą jest odpowiednią osobą, jeżeli szukamy pomocy. Rzetelnie podchodzi do pacjenta. Jest osobą uprzejmą oraz życzliwą. Polecam serdecznie

Pani Doktor posiada wykwalifikowaną wiedzę, dzięki której pacjent może liczyć na wsparcie i pomoc w zwalczeniu choroby. Każda wizyta jest prowadzona w miłej atmosferze, trafna diagnoza i dobrze przepisane leki pomagają poradzić sobie z chorobą. Dzięki wiedzy, którą posiada Pani Doktor pacjent odnosi się do niej z ogromnym zaufaniem. Życzliwość, z jaką Pani Doktor zwraca się do pacjenta pozwala na komfortową atmosferę w trakcie wizyt. Wnikliwa analiza choroby pozwala pacjentowi zrozumieć celowość jej leczenia oraz zaufać metodą stosowanym przez Panią Doktor. Polecam każdemu wizytę u Pani Doktor gdyż jest ona ...

Polecam każdemu wizytę u Pani Doktor gdyż jest ona prowadzona w miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Korzystałam z jej pomocy, głównie w czasie pandemii i musze przyznać, że bardzo mi pomogła. Polecam ją wszystkim znajomym, którzy potrzebują konsultacji psychiatrycznej.