dr n. med. Maciej Koperadr n. med. Maciej Kopera - zdjęcie profilowe

dr n. med. Maciej Kopera

Psychiatra

Dr n. med. Maciej Kopera - lekarz, specjalista psychiatra.
Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Asystent w Katedrze i Klinice ...

Dr n. med. Maciej Kopera - lekarz, specjalista psychiatra.
Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Asystent w Katedrze i Klinice Psychiatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje, jako psychiatra w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Odbywał stypendium naukowe Fogarty w University of Michigan Department of Psychiatry Addiction Research Center, gdzie szkolił się i realizował projekty badań z obszaru uzależnień. W INZPiRO prowadzi konsultacje psychiatryczne, także w języku angielskim.

W poprzedniej wiadomosci wystapil blad w gwiazdkach mialy być wszystkie elementy na 5 gwiazdek. Moge prosic moderatora/ administratora o zmiane?

Kilka lat temu moja mama trafiła do szpitala na Nowowiejskiej, początkowo bałam się że pobyt w szpitalu jej nie pomoże, straszna choroba - schizofrenia, było ciężko. Dużo czytałam na temat tej choroby, obserwowałam zachowania mamy.Na szczęście lekarzem prowadzącym został Pan Doktor Maciej Kopera. Pan Doktor jest bardzo wnikliwym lekarzem, zawsze znalazł czas i mogłam porozmawiać z nim o stanie zdrowia mojej mamy oraz przekazać moje spostrzeżenia, które zostały dokładnie wysłuchane, Doktor Kopera dostosował dawkę leków w taki sposób że nawet nie spodziewałam się Tak dobrych efektów. Panie Doktorze, jeżeli Pan przeczyta tą opinię SERDECZNIE DZIĘKUJĘ, zmienił Pan życie mojej rodziny. Moja mama żyje całkiem normalnie dzięki Panu. Życzę wszystkiego dobrego.

Wizyta u tego lekarza trwa ok10 min. Doktor nie zadaje żadnych pytań, co tym bardziej dziwi w tej specjalizacji. Nieskuteczne leczenie, diagnoza niewłaściwa. Pieniądze zmarnowane a co najgorsze miesiące stracone na nieskuteczne leczenie. Czas wyjęty z życiorysu. Nie polecam tego lekarza.

Wspaniały lekarz. Dobry, empatyczny i miły. Pomógł mi ogromnie (miałam straszna depresję). Dzięki temu że mi pomógł to też i mojej rodzinie. Dziękuję i będę zawsze wdzięczna.

Doktor jest osoba bardzo kompetentna. dzięki niemu poczułam się zaopiekowana całośiowo i w sposób ludzi. Polecam doktora.

Na pewno ludzki i wyrozumiały, zawsze stara się pomóc. Nie zbywa pacjenta jak to się zdarza innym lekarzom. Dziękuje....

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Od pierwszej minuty rozmowy z Panem Doktorem miałam poczucie bezpieczeństwa, życzliwości i zrozumienia. Bardzo jestem wdzięczna temu mądremu i wrażliwemu lekarzowi za takt i kompetencje. Leczenie polecone przez dr Koperę przynosi bardzo dobre rezultaty. Serdecznie polecam także ośrodek INZPiRO, uprzejmie, cicho, dyskretnie, czysto i ładnie i w znakomitej lokalizacji, kilka minut od Złotych Tarasów i dworca. Gdyby nie fakt, że mieszkam daleko, zdecydowałabym się na psychoterapię w tym ośrodku.

Kompetentny i do tego miły lekarz. Potrafi uważnie i cierpliwie wysłuchać pacjenta. Podchodzi do konsultacji z zaangażowaniem i empatią. Dzięki Panu Doktorowi moje życie znowu nabrało radości. Nigdy nie kierowałem się opiniami zamieszczonymi w internecie ale od dzisiaj zmieniam decyzję. Lepiej trafić nie mogłem. Polecam wszystkim bardzo serdecznie.

Empatyczny lekarz. Polecił mi go kolega, który leczy się u dr Kopery od paru miesięcy. Polecam serdecznie.