lekarz Jarosław Lenartowiczlekarz Jarosław Lenartowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog, Psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii.

Ma doświadczenie w opiniowaniu jako Biegły Sadowy z zakresu psychiatrii przy Sadzie Okręgowym, jako specjalista-konsultant ZUS ds orzekania o czasowej/trwałej niezdolności do pracy, nabycia/utraty uprawnień do świadczeń rentowych, kontrolował prawidłowość wystawiania druków L-4 przez innych lekarzy-psychiatrów, jako współorzekający w sprawach wydawania/przedłużenia zezwoleń na posiadanie broni.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych Uniwersytetów Medycznych w Poznaniu i Warszawie, w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Wojewódzkich Szpitalach dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich, Poradniach Terapii Uzależnień Współuzależnienia, Oddziałach Sądowych o Wzmocnionym Zabezpieczeniu, Dziennych i Całodobowych początkowo pod merytorycznym nadzorem znanych Profesorów Psychiatrii, Seksuologii i doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach, a później już sam, jako specjalista.
Ma również doświadczenia w pracy w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, Domach Pomocy Społecznej, z Pacjentami w warunkach pozbawienia wolności – Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami z zaburzeniami nastroju, psychozami, nerwicami, Pacjentami uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Mimo zdobycia tytułu specjalisty w dziedzinie psychiatrii po zdaniu egzaminów Państwowych przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, nadal nieustannie się szkoli, podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa nowe umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, których jest członkiem.

Zawodowo interesuje się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych, seksualnych, lekowych, otępiennych, zaburzeń lękowych i snu; szeroko pojętym opiniowaniem psychiatrycznym - zarówno na potrzeby Organów Wymiaru Sprawiedliwości jak i orzecznictwem rentowym oraz psychofarmakologią.

Organizacje:

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne;

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne;

Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie;

Polskie Towarzystwo Neuropsychiatryczne

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Bardzo rzadko się zdarza spotkać na tyle odpowiedzialnego, kompetentnego i życzliwego lekarza. Jest konkretny, widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Trafiłem do niego z dwubiegunówką, leczono mnie wcześniej czterema lekami łącznie. Bez poprawy. Dopiero dr Lenartowicz mnie dokładnie zdiagnozował i wyleczył. Teraz biorę jeden lek i czuję się dobrze.

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Lekarz ze wspaniałym podejściem do Człowieka. Empatyczny i kontaktowy. Także świetny Terapeuta (to ważne). Zdecydowanie polecam.

Najlepszy lekarz z tej branży, którego spotkałam przez kilkanaście lat leczenia depresji dwubiegunowej. Dobrał leki już na pierwszej wizycie, po miesiącu czułam się dobrze, obeszło się bez szpitala, gdzie zawsze wysyłała mnie moja dotychczasowa "pani doktór". I tak 6 razy. Teraz jest dobrze, zamierzam wrócić do pracy. Nie jestem ani senna ani wykręcona, jak po wcześniejszych psychotropach. Biorę tylko dwa leki, czuje się świetnie. Doktor jest super i w ogóle. Naj-naj-naj! Renia A.

Najlepszy psychiatra z tych u których miałem okazję się leczyć- dokładny, wyrozumialy, życzliwy. Ma super podejście do pacjenta, idealnie dobral mi leki, uprzedza o objawach ubocznych, trafnie zadaje pytania a przede wszystkim umie słuchać. Obecnie moja choroba ustępuje, biorę dawki leków bardzo małe, nadal jednak chodzę do doktora. Każde spotkanie z nim poprawia mi nastrój i dodaje wiary w siebie i w otaczających mnie ludzi. Polecam.

Takich ludzi potrzeba w tym zawodzie. Wysłuchał, przeprowadził dokładny wywiad. Specjalista z najwyższej półki. Gorąco polecam Pana Doktora.

Gorąco polecam Pana Doktora.

Bardzo polecam wszystkim Pana Doktora.Jest normalnym facetem,dokonuje szczegółowego wywiadu i nie certoli się z pacjentem.Byłam u wielu "specjalistów" z moim problemem, lecz dopiero d.Lenartowicz mi pomógł.Dzięki niemu od roku cieszę się normalnym życiem.Bardzo dziękuję doktorze za przywrócenie mi życia.

Polecam serdecznie Pana Doktora, bardzo mi pomógł. Wyprowadził mnie i moja rodzinę na prostą. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Doskonały specjalista.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Od początku wzbudził moją sympatię, chodzę do Niego regularnie, moje problemy są już mniejsze, po prostu mu ufam. To wspaniały lekarz. Jest bardzo życzliwy i serdeczny dla pacjentów. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On - byłoby dużo, dużo lepiej. Bardzo dobry Fachowiec, uprzejmy, ludzki, co zdaża sie rzadko w innych gabinetach. Traktuje mnie partnersko, zawsze dawał możliwość odczuć, ze też współuczestniczę w swoim leczeniu. Beata K.