Terapeuta Warszawa

mgr Rafał Duda

Fizjoterapeuta, Wizyty domowe

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Terapeuta Warszawa mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

doktor24.pl
Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Terapeuta Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Neurologopeda, Terapeuta

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz
Terapeuta Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Terapeuta, Terapeuta

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Jeśli ktoś mnie zapyta o dobrego psychologa to w 100% polecę właśnie tego specjalistę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Terapeuta Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

Terapeuta Warszawa mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Terapeuta, Psychoterapeuta

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Michał

mgr Joanna Mielniczuk

Trener, Terapeuta

ul. Narbutta 40/15
Mokotów, Warszawa

Pani Asia to bardzo pogodna osoba. W każdej sytuacji potrafi pokazać inne wyjście. Nauczyłam się od niej pozytywnego nastawienia i wiary w siebie. Nie ocenia, nie patrzy z góry, ale potrafi być blisko. Zawsze wychodzę z sesji silniejsza.

Opinia dodana przez: Iga
Terapeuta Warszawa mgr Karolina Nestoruk

mgr Karolina Nestoruk

Terapeuta, Psychoterapeuta

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Vitaliy Ukhov

Terapeuta, Internista

VITALMED
ul. Elektoralna 4/6 lok.7

szarlatan,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Opinia dodana przez: alek