Terapeuta Warszawa

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Terapeuta Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz
Terapeuta Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

wizyta już od 130

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)

Opinia dodana przez: Patryk
Terapeuta Warszawa mgr Karolina Nestoruk

mgr Karolina Nestoruk

Terapeuta, Psychoterapeuta

wizyta już od 120

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Wola, Warszawa

Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.

Opinia dodana przez: Barbara
Terapeuta Warszawa  Dariusz Pysz-Waberski

Dariusz Pysz-Waberski

wizyta już od 50

doktor24.pl
Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Terapeuta Warszawa mgr Ilona Sas

mgr Ilona Sas

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

wizyta już od 100

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Już 3 m-ce terapia u p.Ilony pomaga mi opanować mój problem z nerwicą. Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość do mnie zwłaszcza kiedy ja już sama jestem sobą zmęczona. Dziękuję i mam nadzieję, że pani przezczyta mój wpis :-] Kasia

Terapeuta Warszawa mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Terapeuta, Psychoterapeuta

wizyta już od 100

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Mokotów, Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Michał

mgr Joanna Mielniczuk

Pomoc psychologiczna, Trener

ul. Narbutta 40/15
Mokotów, Warszawa

Po coachingu doszłam do wniosku, że każdy powinien go przejść, bo to inwestycja w siebie. Po coachingu wiem, że praca z coachem jest bardzo mobilizująca do pracy nad sobą i do działania. Spojrzałam też na siebie z innej strony. Nauczyłam się wyznaczać swoje cele zawodowe. Polecam indywidualny program coachingowy u Asi.

Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Vitaliy Ukhov

Terapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

VITALMED
ul. Elektoralna 4/6 lok.7

szarlatan,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Opinia dodana przez: alek

Terapeuci w mieście Warszawa