Terapeuta

Terapeuta, Rehabilitant

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 8

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Terapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 18

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 80

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Terapeuta Łódź mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

wizyta już od 80

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Opinia dodana przez: Marcin
Terapeuta Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

wizyta już od 40

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Terapeuta Warszawa mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Pedagog

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Targówek, Warszawa

Polecam zajęcia w logospec. Wspaniałe miejsce, przyjazne nie tylko dzieciom. Pani Ania jest bardzo skutecznym logopedą. Skorygowała moja wadę wymowy i dzięki temu nie wstydzę się już przemawiać publicznie i czuję się bardziej pewny siebie. Polecam logospec- to zdecydowanie najlepszy logopeda w Warszawie!

Opinia dodana przez: Dariusz
Terapeuta Szczecin mgr Kamil Kobiałka

mgr Kamil Kobiałka

Terapeuta, Rehabilitant

MK Fizjoterapia
ul.. bł. Królowej Jadwigi 10/1
Szczecin

Polecam Pana Kamila, dzięki stałej współpracy mogę normalnie funkcjonować przy zwyrodnieniach w biodrze.

Terapeuta Rzeszów mgr Kamila Brodziak

mgr Kamila Brodziak

Terapeuta, Psychoterapeuta

Kamila (Brodziak) Stefanik Gabinet Kreatywnego Rozwoju
al. Pilsudskiego 31/228
Rzeszów

Pani Kamila jest znakomitą psychoterapeutką. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam na właściwą osobę. Od samego początku wzbudziła moje zaufanie. Jest miłą, ciepłą i sympatyczną osobą a przy tym bardzo profesjonalną. Z wielkim zrozumieniem i uprzejmością prowadzi każde spotkanie.
Potrafi słuchać, zadaje trafne pytania, nie ocenia i w świetny sposób potrafi motywować do dokonywania zmian w naszym myśleniu a tym samym w życiu.
Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, ...

Dzięki Pani Kamili „wzmocniłam” się psychicznie, przewartościowałam swoje życie, pozamykałam sprawy z przeszłości i teraz mogę na nowo zacząć życie, już jako pewna siebie i dojrzała kobieta. Ponadto na każdej wizycie otrzymałam praktyczne wskazówki i metody, dzięki którym teraz wiem jak postępować w sytuacji pojawienia się lęku czy też zwątpienia w siebie i swoje możliwości.
Terapia okazała się niesamowitym doświadczeniem, czuję w sobie ogromną zmianę, jestem spokojniejsza ale przede wszystkim silniejsza jako kobieta, wzrosło moje poczucie własnej wartości. Dzięki pomocy Pani Kamili inaczej postrzegam siebie i swoje życie, znowu się uśmiecham i chce mi się żyć!!!:)
Z pełną świadomością polecam i zachęcam do terapii osoby, które nie wiedzą jak pokonać trudności życiowe.
Dziękuję serdecznie Pani Kamilo za ciepłe słowa, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach.
Pozdrawiam

wizyta już od 80

Paweł Może Pomóc
ul. Szlak 8 A
Kraków

Godny polecenia specjalista. Widać że zna się na rzeczy i wie jak pomoc ludziom w trudnej sytuacji. Potrafi wysłuchać drugiego człowieka, znaleźć przyczynę rozterki i jej zaradzić a przy tym rozmowa z Panem Pawłem przebiega w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Polegam gorąco!

Opinia dodana przez: Asia