mgr Izabela Marczakmgr Izabela Marczak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7

mgr Izabela Marczak

Terapeuta, Psycholog, Trener

Czujesz, że Twoje życie znajduje się na zakręcie, a lawina emocji powoduje, że trudno Ci się z tym wszystkim uporać? ...

Szukasz pomocy w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami i emocjami?
Chcesz lepiej poznać siebie i zwiększyć swoje poczucie samoakceptacji?

Czy potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu trudności, jakie napotykasz w związku, pracy czy rodzinie?
Czy bezskutecznie samodzielnie próbowałeś/aś sam/a poradzić sobie z wyzwaniami które doświadczasz?
Szukasz rozwiązań, wsparcia i skutecznych strategii działań?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś/aś.

Moje usługi psychologiczno-terapeutyczno-rozwojowe są przeznaczone dla osób, które chcą
-poprawić swoje samopoczucie,
-relacje interpersonalne,
-radzenie sobie z trudnościami życiowymi
-osiągnąć swoje cele.

W swojej praktyce terapeutycznej skupiam się na pracy zarówno z:
-osobami indywidualnymi
-parami
-całymi rodzinami.

Niezależnie od tego, czy przeżywasz trudny kryzys życiowy, czy też po prostu pragniesz rozwoju osobistego i duchowego,
jestem tu, aby Ci towarzyszyć.

Razem przyjrzymy się Twoim emocjom i wypracujemy strategie, które pozwolą Ci lepiej radzić sobie z trudnościami i odnaleźć szczęście oraz harmonię w życiu.

Dzięki temu takie obszary jak: radzenie sobie ze stresem, depresją, lękiem, trudnościami w relacjach międzyludzkich, trudnościami w pracy, rozwoju osobistym i zawodowym oraz wieloma innymi przestaną być dla Ciebie jako deficyt czy brak a staną się Twoim zasobem.

Będę Ci towarzyszyć w trudnych momentach, a także dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki temu zyskasz umiejętność rozumienia siebie, skąd biorą się Twoje trudności i jak sobie z nimi radzić.

Poznasz samego siebie i nauczysz się budować trwałe, satysfakcjonujące relacje.

Praca ze mną to inwestycja w siebie i swoje zdrowie emocjonalne.

Moja metoda pracy opiera się na podejściu holistycznym, czyli uwzględnieniu człowieka w całości - jego ciała, umysłu i ducha.
Nasze ciało i umysł są nierozerwalnie ze sobą powiązane, dlatego w swojej pracy zwracam uwagę nie tylko na aspekty psychologiczne (emocje, myśli, wyobrażenia, potrzeby czy motywacje), ale także na wpływ stylu życia, diety, aktywności fizycznej i innych czynników fizjologicznych na Twoje samopoczucie i zdrowie, jaki i behawioralne (dotyczą zachowań i działań jednostki, w tym sposobu reagowania na bodźce i interakcji z innymi ludźmi).

Wykorzystując różnorodne techniki terapeutyczne, pokażę Ci, jak
odzyskać Moc,
decyzyjność nad swoim życiem
osiągnąć swoje cele.

Spotkania odbywają się zarówno w formie sesji terapeutycznych online lub w gabinecie stacjonarnym.

Dzięki temu możesz skorzystać z moich usług bez wychodzenia z domu i zminimalizować czas i koszty związane z dojazdem.

Wspólnie stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której będziesz mógł otworzyć się na swoje emocje i potrzeby.

Zapraszam Cię do kontaktu, abyśmy razem stworzyli plan działania, który pomoże Ci odnaleźć drogę do pełni życia.

Zadzwoń lub umów spotkanie przez kalendarz do gabinetu online lub gabinetu stacjonarnego to tylko jedno kliknięcie.

Do zobaczenia.
Izabela Marczak Psycholog - Dziękuję za zaufanie.

Bardzo polecam. Jestem w trakcie terapii. Konkretna, rzeczowa, przy tym bardzo miła, wspierająca. Bardzo pomada mi uświadamiać sobie moje dotychczasowe nie do końca wspierające mnie wybory, wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną ale cieszę się, że trafiłem na takiego psychologa jak Pani Iza.