Zapraszam do gabinetu dorosłych i dzieci.

Świadczone usługi, to:
- diagnozy pedagogiczne, logopedyczne, jąkania, afazji,
- terapia pedagogiczna, ...

Zapraszam do gabinetu dorosłych i dzieci.

Świadczone usługi, to:
- diagnozy pedagogiczne, logopedyczne, jąkania, afazji,
- terapia pedagogiczna,
- terapia logopedyczna,
- terapia miofunkcjonalna - MIO,
- terapia ręki,
- terapia jąkania,
- terapia dzieci z zespołami i zaburzeniami.

Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również te elementy nad którymi trzeba pracować by uniknąć kolejnych problemów w przyszłości. Kompetentna, konkretna i wymagająca, wykazująca dużą wrażliwość. Profesjonalizm godny polecenia.

Chodziłem do Pani Joanny przez ponad pół roku. Ma bardzo duże kompetencje, świetne podejście do człowieka, potrafi zmobilizować do działania. A przede wszystkim jest skuteczna. Nie boję się teraz zagadać dziewczyny czy odezwać w sklepie. Świetnie poradziła sobie u mnie z mową międzyzębową (większość głosek wymawiałem z językiem na wierzchu) i rotacyzmem (brak r). Dodatkowo współpracowała z moim ortodontą i udało się uciec przed aparatem - wielki szacun! p.s. Pani Joanno - jak Pani to czyta - jeszcze raz dziękuję!!!

p.s. Pani Joanno - jak Pani to czyta - jeszcze raz dziękuję!!!

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.