Logopeda Legnica

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.

Opinia dodana przez: Wiktoria

Beskidzka 2 lok. 4
59-220 Legnica

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym samym do utrwalania materiału. To właśnie tutaj dziecko nauczyło się czytać i co ważne chętnie sięga po nowe lektury. Profesjonalizm, kompleksowe podejście do tematu oraz praktyka pozwalają na osiągnięcie pożądanych efektów. Dziękujemy.

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663

59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.

Opinia dodana przez: ania

Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.

mgr Marta Kozaryn

Neurologopeda, Logopeda