Filtruj terminy

Terapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!
Opinia dodana przez: Karolina

mgr Marta Kozaryn

Neurologopeda, Logopeda

szkoła, przychodnia, świetlica terapeutyczna
Legnica

Pani Doktor bardzo kompetentnie zebrała wywiad, wysłuchała i zleciła konsultacje ze specjalistami. Obecnie prowadzi terapię neurologopedyczną mojego syna. i wspiera nas jako rodziców.. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina R.

mgr Joanna Strzemińska

Gabinet Terapii Logopedycznej i Refleksologicznej
ul. Mazowiecka 2/26
59-220 Legnica

Serdecznie polecam! Osoba godna zaufania, kompetentna, a przede wszystkim podjęła działania z moim dzieckiem w momencie ostatecznym. Niestety w przedszkolu cały czas utwierdzano mnie w przekonaniu, że wszystko jest zgodnie z rozwojem mojego dziecka. Teraz jesteśmy wreszcie na etapie ogromnych postępów.
Opinia dodana przez: Wiktoria

Maria Barańska

Beskidzka 2 lok. 4
59-220 Legnica

Po terapii u innego logopedy nie widzieliśmy żadnych efektów terapeutycznych. Postanowiliśmy poszukać pomocy dla naszego dziecka gdzie indziej. Trafiliśmy wówczas do Pani Marii Barańskiej. Od początku zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni tak skrupulatnym i szczegółowym podejściem do diagnozy. Pani Logopeda na każdych zajęciach, poprzez wykonywanie różnych ćwiczeń, pracowała razem z dzieckiem do momentu, kiedy dziecko poprawnie będzie je wykonywać. Następnie otrzymywaliśmy różnorodne, ciekawe materiały, zachęcające dziecko do pracy w domu, a tym ...

Barbara Ćwichuła

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663
59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.
Opinia dodana przez: ania
Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.

Izabela Firlej-Wielgucka

Biskupia 85a