lekarz Jarosław Lenartowiczlekarz Jarosław Lenartowicz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog, Psychiatra

Lekarz specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, biegły sądowy z zakresu psychiatrii. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W naszym Zespole konsultuje pacjentów psychiatrycznie i seksuologicznie, kwalifikuje do terapii, decyduje o leczeniu farmakologicznym, orzeka o czasowej niezdolności do pracy (ZUS-ZLA-L4), jak również udziela porad terapeutycznych i kontrolnych z zakresu psychiatrii przed, w trakcie i po zakończeniu terapii.

Ma doświadczenie w opiniowaniu jako Biegły Sadowy z zakresu psychiatrii przy Sadzie Okręgowym, jako specjalista-konsultant ZUS ds orzekania o czasowej/trwałej niezdolności do pracy, nabycia/utraty uprawnień do świadczeń rentowych, kontrolował prawidłowość wystawiania druków L-4 przez innych lekarzy-psychiatrów, jako współorzekający w sprawach wydawania/przedłużenia zezwoleń na posiadanie broni.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinikach Psychiatrycznych Uniwersytetów Medycznych w Poznaniu i Warszawie, w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, w Wojewódzkich Szpitalach dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, Poradniach Zdrowia Psychicznego, Poradni Seksuologii i Patologii Więzi Międzyludzkich, Poradniach Terapii Uzależnień Współuzależnienia, Oddziałach Sądowych o Wzmocnionym Zabezpieczeniu, Dziennych i Całodobowych początkowo pod merytorycznym nadzorem znanych Profesorów Psychiatrii, Seksuologii i doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach, a później już sam, jako specjalista.
Ma również doświadczenia w pracy w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, Domach Pomocy Społecznej, z Pacjentami w warunkach pozbawienia wolności – Zakładów Karnych i Aresztów Śledczych.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z Pacjentami z zaburzeniami nastroju, psychozami, nerwicami, Pacjentami uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Mimo zdobycia tytułu specjalisty w dziedzinie psychiatrii po zdaniu egzaminów Państwowych przy Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, nadal nieustannie się szkoli, podnosi swoje kwalifikacje oraz zdobywa nowe umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, warsztatach, konferencjach i zjazdach naukowych organizowanych przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie oraz Polskie Towarzystwo Seksuologiczne, których jest członkiem.

Zawodowo interesuje się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń psychotycznych, seksualnych, lekowych, otępiennych, zaburzeń lękowych i snu; szeroko pojętym opiniowaniem psychiatrycznym - zarówno na potrzeby Organów Wymiaru Sprawiedliwości jak i orzecznictwem rentowym oraz psychofarmakologią.

Organizacje:

Polskie Towarzystwo Psychiatryczne;

Polskie Towarzystwo Seksuologiczne;

Polskie Towarzystwo Alzheimerowskie;

Polskie Towarzystwo Neuropsychiatryczne

Prawdziwy profesjonalista.Bezbłędna diagnoza,świetnie dobrane leki.Pan Doktor wszystko tłumaczy,jest cierpliwy i naprawdę słucha pacjenta, poświęca mu tyle czasu ile trzeba.Przy tym wszystkim niesamowicie taktowny,uprzejmy a także z poczuciem humoru;)Polecam tego lekarza,jak dla mnie najlepszy psychiatra.

Już po dwóch tygodniach od początku leczenia czuję się o wiele lepiej. Nie mam już tak silnych lęków, a nastrój i chęć do pracy wracają do normy. Polecam wszystkim,kto potrzebuje pomocy psychiatry. Jest ludzki, życzliwy, cierpliwy. Opowiedział na czym polega moja choroba, jak działają leki i kiedy można będzie odstawić Poinformował o skutkach ubocznych, których raczej nie miałam, no chyba że przez 2-3 pierwsze dni. S.

S.

Lekarz, jakich dziś mało, solidny, kompetentny. Na studiach z pewnością nie przesypiał wykładów. Bez wątpienia kocha ludzi i chce im pomagać, bez względu na to czy są jego pacjentami prywatnie czy na NFZ. Samych superlatyw wymieniać można bez końca. Polecam serdecznie doktora tym, co czują, że pomoc lekarza psychiatry jest im niezbędna.

Jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza. Stanowczy, konkretny, profesjonalny i ma podejście do pacjenta. Kilku innych lekarzy psychiatrów myliło się w diagnozie mojej choroby i leczenie było nieskuteczne. Dzięki niemu dochodzę do zdrowia. Polecam. Katarzyna P.

Naprawdę dobry lekarz. Jest bardzo wyrozumiały i ludzki. Dobrał mi leki idealnie. Myślałem, że już do końca życia będę zamulony, śpiący i nieszczęśliwy. Doktorze, nie wiem jak będę się czuł dalej ale bardzo Panu dziękuję za to co Pan dla mnie zrobił. Polecam.

Nie chce pisac zadnej laurki ale to naprawde bdb lekarz. Podejscie do pacjenta i schorzenia bardzo rzeczowe konkretne i bez owijania w bawelne. Moze i moje schorzenie nie bylo jakies szczegolnie trudne do zdiagnozowania ani wyleczenia ale za to krepujace, doktor pomagal jak mogl:)

Bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego. Widać że zależy mu na pacjencie. Poczułam się bardzo dobrze już po samej rozmowie z nim. Leki też pomogły. Z pewnym opóźnieniem, ale tak miało być. Po depresji ani śladu. Lepiej śpię, lepiej mi idzie w pracy. Polecam każdemu. Jest dobrym fachowcem i człowiekiem. Zawsze doradzi, nie naciąga na mnóstwo wizyt i na drogie leki. Jest szczery, życzliwy i kompetentny w tym co robi.

Bardzo sympatyczny, rozumiejący pacjenta fachowiec. Zawsze służy pomocą, jest życzliwy i rzeczywiście lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem i chęcią niesienia pomocy. Uważam, że jest lekarzem z powołania. Dobrał idealnie mi leki już na 2-giej wizycie, czego nie potrafili zrobić jego poprzednicy na wet po półtorarocznych eksperymentach.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza. Przede wszystkim potrafi słuchać - nie narzuca się ze swoim zdaniem i własnymi opiniami. Budzi absolutne zaufanie. Jest bardzo spokojny i wyważony - jednocześnie życzliwy i kompetentny, zaangażowany w to, co robi. Stara się optymistcznie patrzeć na problemy pacjenta przez co daje tak potrzebną nadzieję w przypadku długotrwałych, poważnych zaburzeń. Dziękuję, Doktorze !

Tego psychiatrę poleciła mi moja znajoma, która też się u niego leczyła. Jestem zadowolona. Byłam u niego już na czwartej wizycie i czuję się o wiele lepiej. Jest to człowiek, do którego chce się przychodzić. Nie nalezę do osób otwartych i rozmownych, wielu rzeczy się wstydzę, ale jemu bez problemu się otworzyłam i powiedziałam o wszystkim. Spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Dziękuję, Panie Doktorze.