Seksuolog Warszawa

Gabinet Krzysztof Bojar - Przychodnia PROSEN
Płocka 17 lok. 23

Bardzo dobry lekarz. Zawsze spokojnie odpowiada na zadawane pytania. Jeżdżę już do Pana Doktora od roku i bardzo jestem zadowolona z tych wizyt. Jest to lekarz, który tak naprawdę się mną zajął w odróżnieniu od innych lekarzy u których bywałam. Jest to lekarz wzbudzający zaufanie, kompleksowo podchodzący do problemu zdrowotnego. Zawsze w razie potrzeby można do Pana Doktora zadzwonić i zapytać o radę. Uważam Panie Doktorze, że jestem w najlepszych rękach i pod najlepsza opieką i mam wielką nadzieję, że urodzę jeszcze nie jedno dziecko.Za wszystko bardzo dziękuje. Wiem też , że na niektóre rzeczy człowiek nie ma wpływu. Lekarz z powołania i znający się na rzeczy.Polecam.

Wolny termin: 22 Sie o 14:00. Sprawdź inny. # 2

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wolny termin: 23 Sie o 13:30. Sprawdź inny. # 3

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Psychiatra

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Seksuolog Warszawa mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

doktor24.pl
Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Seksuolog Warszawa mgr Sylwia Osada

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne

Seksuolog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.

Seksuolog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Terapeuta, Seksuolog

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Spotkania z panią to prawdziwa przyjemność, a problemy jakby same się rozwiązują. Pozdrawiam Patryk :)

Opinia dodana przez: Patryk

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Wspanały lekarz, bardzo rzeczowy i doskonały specjalista. Szczerze polecam tym, którzy cenią dobre porozumienie międzyludzkie oparte na szacunku.

Opinia dodana przez: Ala

Seksuolodzy w mieście Warszawa