Seksuolog Warszawa

Gabinet Krzysztof Bojar - Przychodnia PROSEN
Płocka 17 lok. 23

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

styl i elegancja duza klasa i przede wszystkim wiedza zdecydowanie polecam.

Wolny termin: 21 Cze o 13:30. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Marek Uleniecki

Seksuolog, Neurolog

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 27 Cze o 14:00. Sprawdź inny. # 3

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Seksuolog Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Seksuolog Warszawa mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

doktor24.pl
Stanisława Noakowskiego 4 lok. 12

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam

Seksuolog Warszawa mgr Sylwia Osada

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Psychoterapia u Pani Sylwii była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam w swoim życiu:). Pełen profesjonalizm. Niesamowity psychoterapeuta i człowiek, trafić pod jej skrzydła to naprawdę szczęście.

Być wol­nym, to móc nie kłamać.
A. Camus

Być wol­nym, to móc nie kłamać.
A. Camus

Seksuolog Warszawa mgr Marta Osińska-Białczyk

mgr Marta Osińska-Białczyk

Seksuolog, Psychoterapeuta

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

Kompetentna, życzliwa i bardzo ciepła osoba. Dzięki niej w kilka miesięcy udało mi się uporać z depresja. Polecam

Opinia dodana przez: Jacek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.

Seksuolog Warszawa mgr Ilona Nawrot

mgr Ilona Nawrot

Centrum Terapii VillaMedic
Sarmacka 19 lok. 55
Wilanów, Warszawa

Bardzo życzliwa i sympatyczna terapeutka. Z mężemy byliśmy na kilkunastu spotkaniach i z czystym sumieniem polecam prace, a przede wszystkim skuteczność pani Ilony. Dziękujemy i życzymy kolejnych zadowolonych małżeństw!

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Wspanały lekarz, bardzo rzeczowy i doskonały specjalista. Szczerze polecam tym, którzy cenią dobre porozumienie międzyludzkie oparte na szacunku.

Opinia dodana przez: Ala