dr n. med. Stanisław Dulko

Seksuolog

3,6
3,4

Na spotkaniu z doktorem , byliśmy razem z mężem , mimo początkowych wątpliwości nie żałuję że poszliśmy , otrzymaliśmy wsparcie i zrozumienie naszych problemów. Atmosfera spotkania sprzyjała leczeniu, bardzo polecamy miejsce (PsychoMedic.pl) za profesjonalizm i obsługę klienta na najwyższym poziomie.

jest dobry,zna się na fachu ,swojej dziedzinie.

jest dobry,zna się na fachu ,swojej dziedzinie.

polecam wszystkim komu ta pomoc jest potrzebna

polecam wszystkim komu ta pomoc jest potrzebna

nie wiem jak ten lekarz może komukolwiek pomóc, skoro w naszym przypadku chwycił się pierwszego wypowiedzianego zdania, od razu postawił teorię, dał mi ileś tam kontaktów do innych lekarzy (niezbędne badania które mam zrobić, od razu dodam że gdy spytałam czemu nie mogę tych badań zrobić u kogoś innego dowiedziałam się że mają to być tylko ci podani przez niego); gdy zaczęliśmy pytać i próbować nawiązać jakąś dyskusję znowu usłyszeliśmy że bez badań ani rusz i .... że po 20 minutach wizyty mamy zapłacić 150 zł! po moich protestach skończyło się na 100 zł za - podsumujmy - 2 zdania teorii i kontakty do innych lekarzy, którym oczywiście mam zapłacić za badania. dziękuję. nigdy więcej

doskonały lekarz, zna się na problemach pacjentów. czas faktycznie goni, ale z calego serca polecam.

Przy spotkaniu pierwszym i podaniu ręki spytał czy "jestem przygotowany finansowo na wizytę" , czuć że liczy się tylko kasa. Raczej radzę innych specjalistów poszukać.

miły, kompetentny, stara się pomóc, chociaż miałem wrażenie, ze czas go trochę goni

Widać że chce tylko zarobić a nie pomóc drugiemu człowiekowi... No ale cóż już nigdy więcej nie pójde do niego