lek. med. Ireneusz Mikołajewiczlek. med. Ireneusz Mikołajewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii uzyskałem w 2005 roku. Od tego czasu, ciągle zdobywając doświadczenie i kształcąc się, w 2012 i 2013 roku uzyskałem certyfikat z terapii metodą EMDR. W 2014 roku zostałem także certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB.

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹

Bardzo dobry specjalista.
Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem.
Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pan doktor jest osoba emanująca spokojem, sympatyczna, cierpliwa, kompetentną, posiadająca duża wiedzę. Robi szczegółowy i dokładny wywiad z pacjentem- patrzy holistycznie. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Polecam z całego serca :)

Polecam z całego serca :)

BARDZO ZLA OPIEKA NAD PACIENTEM. PAN MIKOLAJEWICZ BEZ ZADNEJ DIAGNOZY PRZY PIERWSZEJ WIZYCIE WYPISAL MAMIE LEKI KTORE OMAL NIE DOPROWADZILY BY DO TRAGEDII. PRZEZ 6 MIESIECY MAMA MECZYLA SIE ZE ZLYMI LEKAMI, KTORE SPOTEGOWALY DEPRESJE, LEKI I NERWICE. JEST TO KARYGODNE ZE LEKARZ MOZE PRZEPISAC JAKI KOLWIEK LEK BEZ DLUGIEJ WSTEPNEJ ROZMOWIE Z PACIENTEM. DO TEGO DOCHODZI JESZCZE LEKCEWAZENIE PACIENTA, GDYZ W SYT ZAGRAZAJACEJ ZYCIU ODMOWIL PRZYJAZDU PRYWATNEJ WIZYTY. TLUMACZAC ZE MA INNYCH PACIENTOW. SPRAWA ZDECYDOWANIE ZOSTANIE POKIEROWANA DALEJ. TRAGEDIA!

To wspaniały, mądry lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze można do Pana Doktora zadzwonić. Nigdy nie odmawia pomocy. Nawet, jak z różnych powodów nie odbiera telefonu, to oddzwania. Jeszcze nie miałam takiej sytuacji, żeby nie oddzwonił. To jest lekarz z powołania, bezgranicznie oddany swojej pracy. Jest pomocny, kulturalny i skuteczny. Polecam Pana Doktora bardzo, bardzo serdecznie. Pozdrawiam. Pamela Beata Kosińska.

Pozdrawiam. Pamela Beata Kosińska.