lek. med. Ireneusz Mikołajewiczlek. med. Ireneusz Mikołajewicz - zdjęcie profilowe

lek. med. Ireneusz Mikołajewicz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii uzyskałem w 2005 roku. Od tego czasu, ciągle zdobywając doświadczenie i kształcąc się, w 2012 i 2013 roku uzyskałem certyfikat z terapii metodą EMDR. W 2014 roku zostałem także certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB.

To wspaniały, mądry lekarz i wspaniały człowiek. Zawsze można do Pana Doktora zadzwonić. Nigdy nie odmawia pomocy. Nawet, jak z różnych powodów nie odbiera telefonu, to oddzwania. Jeszcze nie miałam takiej sytuacji, żeby nie oddzwonił. To jest lekarz z powołania, bezgranicznie oddany swojej pracy. Jest pomocny, kulturalny i skuteczny. Polecam Pana Doktora bardzo, bardzo serdecznie. Pozdrawiam. Pamela Beata Kosińska.

Pozdrawiam. Pamela Beata Kosińska.