Psychiatra Szczecin

Szczecin Psychiatra lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7

wizyta już od 110
Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Bardzo dobry psychiatra. Jedyny który mi i mojemu dziecku poświęcił czas. Opinie obiektywne badanie. Cena również to przyjęcia. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula

dr Piotr Tybura

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Absolutnie znakomity lekarz ,baaaardzo pomógł mi i mojej córce ,leki trafione w punkt , wrażliwość i empatia godne podziwu , szybka reakcja w tzw sytuacji kryzysowej ,polecam ,polecam, i raz jeszcze polecam Pana Dr Piotra Tyburę

z wyrazami szacunku
pacjentka onkologiczna ze Stargardu
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Jerzy Pobocha

Psycholog, Psychiatra

Juranda 1
Szczecin

Poszedłem, bo: uważałem i uważam, że należę do (w cudzysłowiu) w stu procentach normalnych ludzi, czyli nie rozpoznaję i nie rozpoznawałem wtedy u siebie żadnego skrzywienia psychicznego wymagającego terapii lekarskiej.
Wizyta przebiegła następująco: lekarz spóźnia się ok. 1,5 h, wytłumaczył się, ale nie byłem o tym zawiadomiony w poczekalni, wchodzę, pyta, z jakim problemem do niego przychodzę, mówię, że przyszedłem z powodu zachęty matki i po to, aby lekarz zdiagnozował ...
Efekty leczenia u Pani Doktor są widoczne gołym okiem nie tylko przeze mnie, ale również przez moich bliskich. Pani Doktor zawsze potrafi dobrać leki, tak aby poprawiły mój stan psychiczny, posiada ogromną wiedzę oraz potrafi wytłumaczyć laikowi z dziedziny psychiatrii istotę problemów wynikających z choroby. Poza tym jest lekarzem bardzo cierpliwym i wyrozumiałym. Wizyty są absolutnym przeciwieństwem negatywnego stereotypu, wg którego lekarz psychiatra przepisze tylko leki i powie "do widzenia ...
Opinia dodana przez: Bartosz

Wojciech Klukowski

Psychiatra dziecięcy

Langiewicza 15 lok.2
70-263 Szczecin

Dziwią mnie te niepochlebne komentarze nt. doktora Klukowskiego. Miałam przyjemność brać udział w terapii prowadzonej przez doktora ( doktor nie jest wyłącznie psychiatrą dziecięcym ) i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistą; długo ze mną rozmawiał, nakreślał problem, podsuwał propozycje, jak się za niego "zabrać" itd. - naprawdę zrozumiale, na przykładach, poprzez porównania. Nie sposób tu opisywać tego dokładnie. Byłam zaskoczona, ...
Opinia dodana przez: Eddieve

lekarz Jacek Afrykański

Lindego 1a
71-315 Szczecin

Lekarz, który wysłuchał postawił trafną diagnozę, poza tym wspaniały człowiek, polecam wszystkim niezdecydowanym
Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Mariusz Mączyński

Santocka 3
71-082 Szczecin

Lekarz który dba o pacjenta, słucha i doradza martwi się i przejmuję, życzę każdemu takiej pomocy jaką ja otrzymałam od P. Doktora!
Polecam w 100% oby sami tacy lekarze w Polsce leczyli !
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Iwona Niedzielska

Langiewicza 15 lok.2
70-263 Szczecin

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!

lekarz Marek Juraszek

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH
Kr.Jadwigi 30 ( wejście od Jagiełły)
70-262 Szczecin

Super lekarz , bardzo mi pomogl i pomaga , dobral odpowiednie leki , po ktorych czuje sie znakomicie :)
W 100 % polecam
Opinia dodana przez: Magdalena