dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

Bardzo dobry psychiatra. Jedyny który mi i mojemu dziecku poświęcił czas. Opinie obiektywne badanie. Cena również to przyjęcia. Polecam.

Gorąco polecam Panią Doktor, rzeczowa, otwarta, a przede wszystkim ciepła i niezwykle życzliwa, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

Widzę, że tutaj naskakuje się na ludzi,którzy tej kobiecie dają negatywną opinię. Pomimo to napiszę co myślę. Ładnych już parę lat temu miałam 'przyjemność' trafić do szpitala, której ta kobieta była wówczas ordynatorką. Czas, który tam spędziłam był jednym z najgorszych okresów w moim życiu a nawet teraz czuję skutki tego na sobie. Poniżanie ludzi przez personel między innymi przez otwieranie drzwi od toalety na oścież (byłam wtedy w wieku dojrzewania...), albo też raz mi jedna z pielęgniarek rozsunęła kotarę gdy brałam prysznic. Mogła bym się rozpisywać, ale zaraz zwrócicie mi uwagę, że przecież ona jest taka dobra i że nie zapanuje nad innymi ludźmi. Muszę dodać, że była moim lekarzem prowadzącym a gdy wyszłam ze szpitala musiałam chodzić do niej na prywatne wizyty, a gdy miałam stan krytyczny i moi rodzice zawieźli mnie na mączną by się poradzić jej co mają zrobić to ona tylko powiedziała, że przecież konsultacji udziela w gabinecie prywatnym. Do tej pory nie wyszłam ze swojej choroby a przez szpital i przez nią mam uraz do wszelkich psychologów i psychiatrów.

Od pierwszego momentu rozmowy w gabinecie ma się wrażenie,że spotkało się osobę której można zaufać,opowiedzieć o problemach,których nie wyjawiłoby się nawet najbliższej osobie .Dla mnie ma to duże znaczenie .Te rozmowy w połączeniu z dobrze dobranymi lekami spowodowały że DAJĘ RADĘ --Bardzo Dziękuję!!

Pani Doktor Barbara Starobrat-Hermelin to bardzo dobry kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Polecam ją tym wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty. Jest życzliwa, uprzejma, miła, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, dużo rozmawia z pacjentem, z którym ma bardzo dobry kontakt oraz z jego rodziną. Dokładnie i cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć, doradzić. Odpowie na każde zadane pytanie. Po rozmowie z Panią doktor ma się wiarę w to, że będzie coraz lepiej i nie można się poddawać i oglądać za siebie tylko cały czas iść do przodu. Wiadomo, że leczenie często trwa dość długo i wymaga wielu wizyt ale do Pani Doktor Starobrat-Hermelin warto się udać, gdyż efekty leczenia są naprawdę widoczne i zadowalające dla pacjenta. Pani Doktor dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam.

Odnoszę zupełnie inne wrażenie niż krytyczni przedmówcy. Pani doktor poświęca pacjentowi BARDZO dużo czasu w porównaniu do innych psychiatrów, których miałam przyjemność odwiedzić. Mimo napiętego grafiku nie ma problemów z umówieniem się na wizytę w "nagłej" sytuacji, nawet po godzinach przyjęć. Jedyny lekarz jakiego spotkałam pamiętający już na drugim spotkaniu całą historię choroby, nazwisko i zaordynowane leki, bez zaglądania w notatki. To cenne, bo człowiek nie czuje się przedmiotowo jak kolejny numer w kartotece :) Polecam.

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor każdemu kto potrzebuje pomocy. Jest kompetentnym lekarzem, a przy tym bardzo ciepłym i sympatycznym. Zawsze z gabinetu wychodzę spokojna jak anioł. Potrafi słuchać oraz wyczerpująco odpowiadać na pytania. Pani Doktor tak pokierowała moim leczeniem, że wyszłam na prostą. Jestem Jej bardzo wdzięczna. Dziękuję !

U pani doktor Starobrat-Hermelin leczę się już wiele lat i jestem barsdzo zadowolona, a kiedy trafiłam do niej było bardzo żle. Inni lekarze nie potrafili mi pomóc. Bardzo wysoko oceniam Panią Doktor. To doskonały lekarz, fachowiec, godny polecenia, a efekty leczenia są naprawdę widoczne i zadowalwjące dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą kompetentną i życzliwą, potrafiącą nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodzicami co jest bardzo ważne w procesie leczenia. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty.

To najlepszy lekarz, zawsze znajdzie czas, pomaga nie tylko dziecku, ale i rodzinie. Stawia trafne diagnozy, wspiera radą. Mnie wyciągnęła z poważnych problemów, uratowała moją rodzinę przed rozbiciem. Polecam każdemu i nie wierzę w bzdury, że kogoś wyprosiła z gabinetu.

Polecam każdemu i nie wierzę w bzdury, że kogoś wyprosiła z gabinetu.

Pierwszy lekarz,ktory wyciagnal mnie z fobii spolecznej. Znow pracuje,wyszedlem do ludzi. Zdecydowanie polecam.