dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

Nie odniosę się do kompetencji lecz do pazerności.Byłam razem z dzieckiem na pierwszej wizycie która trwała 40 min i kosztowała dokładnie 200 zł. Komu mogę polecić !!!

naprawde pomógł. udawałem sie do wielu lekarzy w Zachodniopomorskim nikt mnie tak dobrze nie zdiagnozowal.

po półtorarocznym leczeniu - mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że warto było zgłosić się do pani doktor --

Jestem b.zadowolona z efektów jakie przynosi leczenie mojego dziecka przez panią doktor

lekarz został mi polecony przez koleżankę, której doktor Starobrat ogromnie pomogła. Jestem bardzo zadowolona - wcześniej biegałam od lekarza do lekarza starając sie pomóc swojemu dziecku - wreszcie widzę efekty świetnie dobranego leku i odpowiedniego poprowadzenia nas jako rodziców w kwestii wychowawczej.

polecam każdemu kto zauważył problemy emocjonalne u swojego dziecka - po wizytach , romowach - odpowiedniu dobranym leku - widać poprawę w ciągu paru miesięcy -- nie mówiac ,że P. doktor pomaga równiez rodzicom :)..

Jako lekarz - Ok. Polecam Psychiatra ale jednocześnie psychoterapeuta. Naprawdę po kolejnych wizytach jest coraz lepiej :)

kiepski lekarz, co wynika z podanych powyżej ocen

kiepski lekarz, co wynika z podanych powyżej ocen

Pani Barbara to bardzo dobry kompetentny lekarz, polecam ją innym którzy potrzebują pomocy specjalisty .