Psychiatra Dziecięcy

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Tatrzańska 65/54
93-219 Łódź

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka
Opinia dodana przez: Malgorzata
Warszawa Psychiatra dziecięcy lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Ursynów, Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...
Opinia dodana przez: Kamila
Warszawa Psychiatra dziecięcy lekarz Kaja Strojnowska

lekarz Kaja Strojnowska

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
03-294 Targówek, Warszawa

wizyta już od 120
Polecam, kompetentna i miła, poświęca czas i uwagę. Wyłożyła nam kawę na ławę i pokierowała za rączkę co dalej mamy ze sopbą robić.
Opinia dodana przez: Marek
Bydgoszcz Psychiatra dziecięcy lekarz Paweł Radziejewski

lekarz Paweł Radziejewski

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Pan doktor bardzo dobrze dobrał leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Panu doktorowi mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pana przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję
 Psychiatra dziecięcy dr Ewa Racicka

dr Ewa Racicka

wizyta już od 70
Przemila,ciepla,kompetentna.Ma duże podejście do dzieci(po pierwszej wizycie zdobyla sympatie mego syna)Raz wywinela nam numer,kiedy po długich probach trafiliśmy na fachowca zaszla w ciaze:))))Cieszymy się i gratulemy!Mam nadzieje,ze rok szybko minie minie i wroci do nas jako szczesliwa mama:)))Pozdrawiamy!
Opinia dodana przez: Anna Anchimowicz
Kraków Psychiatra dziecięcy lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychoterapeuta, Psychiatra dziecięcy

Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży
Kraków ul. Stachowicza 4/8 tel. 506 047 712
31-052 Salwator, Kraków

wizyta już od 110
Lekarz godny polecenia. Szybka diagnoza dobrze dobrane leki. Bardzo szybko wyszlam z depresji. To wspaniala terapeuta z prawdziwego zdarzenia. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Bardzo dobry psychiatra. Jedyny który mi i mojemu dziecku poświęcił czas. Opinie obiektywne badanie. Cena również to przyjęcia. Polecam.
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Robert Janduła

Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TRIDENT Anna Bąk, Anna Bartel-Metrzelska, Izabela Bauer-Bartosik
ORLĄT LWOWSKICH 7/2.
26-600 Radom

Kilka lat temu byłam ze swoim synem u dr Janduły i mogę powiedzieć że jako lekarz jest niedoceniany. Nie wiem czy ma specjalizację czy nie ale stawia bardzo trafne diagnozy. Byłam z synem u innego psychiatry ,dostał leki psychotropowe których mu wcale nie podałam bo wydawało mi się że nie ma potrzeby podawać mu tak silnych leków. Ktoś polecił mi dr Jandułę, udało mi się go jakoś odnaleźć i ubłagałam ...
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Anita Sumiła

Psychiatra dziecięcy

Kiedy dowiedziałam się na turnusie rehabilitacyjnym mojego syna, że można wystawić opinię o pani doktor od razu zapragnęłam napisać. Od 10 lat jeżdżę do pani Anity, najpierw starszy syn ADHD i prawdopodobnie asparger, a teraz młodszy syn autyzm wysoko-funkcjonujący. Pani doktor od pierwszej wizyty postawiła dobra diagnozę, nigdy nie naciągał na pieniądze, bardzo dobrze trafiała w leki, starszy syn kiedy był pod jej opieką funkcjonował rewelacyjnie (z ADHD skończył ekonomik), ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Monika Maj

indywidualna praktyka lekarska
sosnowiec
Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią Doktor Monikę Maj. Jest to lekarz o dużej wiedzy w swojej specjalizacji. Pani Doktor bardzo pomogła synowi (5lat). Fabian dostał odpowiednie leki. Pani Doktor zawsze rozmawia, słucha, można liczyć na poradę. Jest to lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy do Pani Doktor. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Arleta