Psychiatra Dziecięcy

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Jestem jeszcze na początku mojej drogi do wyleczenia,ale mogę już powiedzieć że choć pani dr Ulmann ma masę pacjentów to dla każdego ma czas i widzę że dostrzega problemy swoich pacjentów. Wslucha moich spostrzeżeń doradzi naprawdę Wspaniała. Na pierwsza wizytę przyszłam przerażona i nie wiedziałam co powiedzieć ale jej podejście sprawiło że się otworzyłam i nie bałam się przyjść na kolejną wizytę. Jestem pacjentka pani Doktor już parę miesięcy i z całego serca Polecam

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Beata Rajczyk

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś fachowo omówic problem i otrzymałam konkretną pomoc.

Konwaliowa
Ul. Kowalczyka 1A

Polecam Panią Doktor. Rzetelna, budząca zaufanie, podchodząca kompleksowo do pacjenta. Osoba, która ma pasję do tego zawodu.

Opinia dodana przez: Julia
Psychiatra dziecięcy Warszawa lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Ursynów, Warszawa

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym ...

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym dobraniu leków. Prawdziwa lekarka z powołaniem :)

Opinia dodana przez: Kamila
Psychiatra dziecięcy Łódź dr n. med. Arkadiusz Jasek

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Tatrzańska 65/54
93-219 Łódź

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Karolina Galikowska

Kielce

Pani Doktor Galikowska ma wspaniałe podejście do pacjenta, wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, szerokimi kompetencjami i wysoką kulturą osobistą. Jestem leczona od 4 lat i są widoczne efekty leczenia. Dzięki Pani Doktor wiem, że moje życie ma sens i warto żyć. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Dziękuję Serdecznie Za Danie Mi Szansy Na Powrót Do Normalnego Życia oraz przekonanie mnie do tego, aby nie tracić wiary w siebie. Ola

Bydgoszcz

Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. med. Monika Curyło

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Gabinet psychiatrii dzieci i młodzieży. Gabinet psychoterapii.
Westerplatte 3/9

moj synek kacper ma 6 lat i nikt nie iedzial co mu dolega doiero pani doktor postawila diagnoze wytlumaczyla wszystko jest wspanialym lekarzem jestem jej wdzieczna za wszystko,

lekarz Anna Nowakowska

Psycholog dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Opolska
1 Maja 9
45-068 Opole

Bardzo dobra Pani doktor uważnie słucha i wyciąga wnioski.Tlumaczy co zaobserwowala i jakie leczenie zastosuje. Poświęca czas pacjentowi.Polecam

Opinia dodana przez: Agata