lekarz Jakub Artur Baldlekarz Jakub Artur Bald - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Jakub Artur Bald

Psychiatra

UWAGA! Pracuję BEZ ZMIAN!
Dla kontynuujących leczenie możliwe (i zalecane) również telewizyty.
Szczegóły - tel.:791 101 106

https://jakub-bald.pl ...

UWAGA! Pracuję BEZ ZMIAN!
Dla kontynuujących leczenie możliwe (i zalecane) również telewizyty.
Szczegóły - tel.:791 101 106

MIŁE ZASKOCZENIE W DOBIE EPIDEMII! Nie spodziewałam się, że w czasie epidemii uda mi się uzyskać jakąkolwiek pomoc. - Więlu psychiatrów (również mój dotychczasowy) pozamykała gabinety w obawie przed wirusem zostawiając swoich pacjentów bez leków i bez leczenia. A tutaj nie dość, że wizyta mogła odbyć się bez przeszkód, to prefesjonalne przygotowanie przychodni do obecnej sytuacji okazało się naprawdę imponujące. - Ankiety, dokładny wywiad, pomiar temperatury, możliwość zakupienia maseczki - to wszystko w rejestracji, w której panie rejestratorki były oddzielone szybą i miały na twarzach maseczki. Doktor Bald przyjmował w ...

MIŁE ZASKOCZENIE W DOBIE EPIDEMII!
Nie spodziewałam się, że w czasie epidemii uda mi się uzyskać jakąkolwiek pomoc. - Więlu psychiatrów (również mój dotychczasowy) pozamykała gabinety w obawie przed wirusem zostawiając swoich pacjentów bez leków i bez leczenia. A tutaj nie dość, że wizyta mogła odbyć się bez przeszkód, to prefesjonalne przygotowanie przychodni do obecnej sytuacji okazało się naprawdę imponujące. - Ankiety, dokładny wywiad, pomiar temperatury, możliwość zakupienia maseczki - to wszystko w rejestracji, w której panie rejestratorki były oddzielone szybą i miały na twarzach maseczki. Doktor Bald przyjmował w masce i przyłbicy, w gabinecie pachniało środkami dezynfekującymi. Można było czuć się bezpiecznie. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, a najbliższe kolejne będą telefoniczne.

Pierwsza wizyta nie była przesadnie długa, ale w porównaniu ze znacznie dłuższą u innej lekarki doktor zebrał dokładniejszy wywiad, zwłaszcza jeśli chodziło o charakter moich dolegliwości. Pytał o oczekiwania w stosunku do leczenia, przedstawił kilka opcji wskazując zalety i wady każdej z nich. Ogromny plus również za to, że z doktorem jest doskonały kontakt pomiędzy wizytami!

Idąc na wizytę kierowałem się opinią sprzed 2 dni i potwierdzam, co w niej napisane. U doktora otrzymasz pomoc nawet w czasie epidemii. W dodatku bezpiecznie. Na uwagę zasługuje dokładny wywiad w tym ankieta w rejestracji pozwalająca zapobiegać wizytom osób z dużym ryzykiem zarażania wirusem aby pacjenci nie zakażali się wzajemnie, ani nie zarażali personelu.

Zgadzam się z przedmówcami, którzy dali 5 gwiazdek. Bardzo polecam Doktora! Chciałam krótko, a okazuje się, że musi być co najmniej 100 znaków. Co by tu więcej napisać? - Jestem zadowoloną pacjentką od pół roku.:-)

Bardzo wysoko oceniam Doktora. Już po dwóch wizytach było znacznie lepiej. Oczywiście, leczenie musiało trwać dłużej, żeby depresja nie wróciła. Daję 5 gwiazdek!:-)

Najlepszy w Łodzi. Mogę powiedzieć z perspektywy osoby, która wcześniej była niezadowolona z kilku poprzednich. Wszystko tłumaczy. Bardzo rzeczowo. Dziękuję!

Najlepszy fachowiec! Leczę się u niego od pół roku i żałuję tylko, że nie trafiłam do niego wcześniej.

Skutecznie i szybko wyciągnął mnie z ciężkiej depresji po stracie bliskiej osoby. Bardzo polecam doktora Balda!

Świetny lekarz! Wszystko tłumaczy, na każdym etapie pyta pacjenta o jego oczekiwania w stosunku do wizyty i leczenia, daje wybór i przedstawia "za" i "przeciw" każdej opcji leczenia. A przy okazji - dopiero od doktora dowiedziałam się o wzajemnych interakcjach leków od lekarza rodzinnego. ZDECYDOWANIE POLECAM!

Świetny psychiatra! Wysoka kultura osobista. Doskonałe podejście do każdego pacjenta bez względu na jego wiek. Sama mogę coś o tym powiedzieć, gdyż byłam zadowoloną pacjentką doktora (załamanie nerwowe po rozstaniu z chłopakiem) a teraz przywożę do doktora babcię chorującą na Alzheimera.Wszystko dobrze tłumaczy- zwięźle i rzeczowo również uprzedzając o ewentualnych skutkach ubocznych leków. No i co chyba najważniejsze- bardzo nam pomógł.:-)