Psychiatra Łódź

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Tatrzańska 65/54
93-219 Łódź

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka
Opinia dodana przez: Malgorzata
Psychiatra Łódź lek. med. Dariusz Janiak

lek. med. Dariusz Janiak

Psychiatra

wizyta już od 150

Gabinety Psychiatryczne Entropia; Łódź
ul. Nawrot 19 m. 10, 90-091
Śródmieście, Łódź

Naprawdę bardzo dobry specjalista, polecam wszystkim. Charakteryzuje się kompetencjami oraz fachowością. Bardzo indywidualne podejście do każdego pacjenta. Moim zdaniem lekarz ma prawdziwe powołanie - oby więcej takich specjalistów.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Pani doktor Agata jest wspaniałym lekarzem leczę się już u pani Agaty od siedmiu lat jest wrażliwy delikatnym sympatycznym lekarzem bardzo mocno szanuje panią Agatę dzięki niej potrafię żyć ze swoją chorobą zawsze ma pomóc że strony pani Agaty mogę zawsze na nią liczyć pozdrawiam gorąco przesympatyczna panią Agatę

Usługi lekarskie i psychoterapeutyczne Magdalena Skał-Mydłowska
ul. Pomorska 94
Śródmieście, Łódź

Jesteśmy z mężem w związku od kilkunastu lat. Wspólne życie, praca ciągły bieg realizacja własnych ambicji zawodowych spowodowało że przestaliśmy się rozumieć, zatraciliśmy gdzieś umiejętność rozmowy ,nie potrafiliśmy mówić o swoich oczekiwaniach o swoich emocjach i w dużym napięciu rozwiązywaliśmy nawet najbardziej banalne trudności. Ale przeżyliśmy z mężem kilkanaście lat mamy dzieci i oboje zdecydowaliśmy, że chcemy podjąć próbę ratowania naszego małżeństwa. Trafiliśmy do Pani dr. Skał Mydłowskiej choć nie ...
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Med_Art
Zgierska 233; 91-495 Łódź
90-227 Łódź

Pan Doktor Jest Lekarzem Godnym Polecenia Specjalista . Pan Doktor Jest Uprzejmy. Bardzo Dobrze traktuje pacjentów. Pan Doktor indywidualnie Podchodzi do każdego przypadku .Pan Doktor w swojej codziennej pracy stosuje zasady indywidualizacji pacjenta,kompleksowo podchodzi do każdego przypadku. Pan Doktor w 100% poświęca czas pacjentom.Pan Doktor Jest Wybitnym Fachowcem w swojej dziedzinie.Pan Doktor Jest Specjalistą godnym Polecenia.pacjentka Dorota Żaczek
Opinia dodana przez: Dorota

ul. Lutomierska 81, m.42
91-046 Łódź

Bardzo uprzejma i profesjonalna Pani doktor. Potrafi nie tylko przepisać odpowiednie leki ale również cierpliwie wysłuchać, wytłumaczyć podłoże choroby, na co zwrócić uwagę aby choroba tak bardzo nie dokuczała oraz potrafi podtrzymać na duchu Czasu na wizytę nie ogranicza. Gorąco polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Kryśka

Klinika Zaburzeń Afektywnych i Psychotycznych

Łódź

Byłam pod opieką pani doktor na oddziale dziennym zaburzeń Afektywnych przez sympatyczna pani doktor zawsze znalazła czas na rozmowe rozmawialiśmy co dziennie,potrafiąca słuchać dopytywać jak dziś sie czuje świetnie dobrane leki czuje sie jak kiedyś przed lękami natrętnymi myślami.Z całego serca polecam pania doktor Oliwie
Opinia dodana przez: Agnieszka L.

Odrzańska 34A m.3
93-472 Łódź

Super Pani doktor. Znam już ją 20 lat od kiedy zaczęła mnie leczyć i nigdy na niej się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Tomek

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Super lekarz i człowiek. Zawsze cierpliwa, wysłucha, doradzi i pocieszy. Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy....
Opinia dodana przez: Ela

Beczkowa 13/12
93-457 Łódź

To wspaniały psychiatra, stawia niezawodne diagnozy, jest konkretny i rzeczowy, "wyciąga" pacjenta na powierzchnię życia. Zawsze spieszy z szybką pomocą.
Opinia dodana przez: Ewa

Psychiatrzy w Łodzi