lekarz Maria Grabowska-Pankiewicz

Psychiatra

Bardzo dobrze znam Panią doktor. Jesteśmy przyjaciółmi. Kiedy zachorowałem 16 lat temu, uratowała mi życie. Maja wdzięczność jest ogromna. Nie tylko jest znakomitym psychiatrą ,ale także psychoterapeutą. Fantastycznie moduluje głos, czym świetnie działa na pacjenta. Jest ciągle pod telefonem, aby szybko nieść pomoc dzwoniącym pacjentom. Bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski a następnie bardzo roztropnie stosuje leki. Ma świadomość ich działań ubocznych. Ma pewno pójdzie do nieba. Mam nadziej, że szybko to się nie stanie. Dozgonnie wdzięczny pacjent - lekarz Jerzy Nowak z Lelisa.