lekarz Jakub Artur Baldlekarz Jakub Artur Bald - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Jakub Artur Bald

Psychiatra

Aby zapisać się na wizytę wejdź tutaj:

Aby zapisać się na wizytę wejdź tutaj:

Bardzo wysoko oceniam Doktora. Już po dwóch wizytach było znacznie lepiej. Oczywiście, leczenie musiało trwać dłużej, żeby depresja nie wróciła. Daję 5 gwiazdek!:-)

Najlepszy w Łodzi. Mogę powiedzieć z perspektywy osoby, która wcześniej była niezadowolona z kilku poprzednich. Wszystko tłumaczy. Bardzo rzeczowo. Dziękuję!

Świetny lekarz! Wszystko tłumaczy, na każdym etapie pyta pacjenta o jego oczekiwania w stosunku do wizyty i leczenia, daje wybór i przedstawia "za" i "przeciw" każdej opcji leczenia. A przy okazji - dopiero od doktora dowiedziałam się o wzajemnych interakcjach leków od lekarza rodzinnego. ZDECYDOWANIE POLECAM!

Jako jedyny podjął się leczenia u mnie depresji w ciąży i w czasie karmienia piersią. Wraz z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni!

Świetny psychiatra! Wysoka kultura osobista. Doskonałe podejście do każdego pacjenta bez względu na jego wiek. Sama mogę coś o tym powiedzieć, gdyż byłam zadowoloną pacjentką doktora (załamanie nerwowe po rozstaniu z chłopakiem) a teraz przywożę do doktora babcię chorującą na Alzheimera.Wszystko dobrze tłumaczy- zwięźle i rzeczowo również uprzedzając o ewentualnych skutkach ubocznych leków. No i co chyba najważniejsze- bardzo nam pomógł.:-)