lekarz Jakub Artur Baldlekarz Jakub Artur Bald - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Jakub Artur Bald

Psychiatra

UWAGA! Pracuję BEZ ZMIAN!
Dla kontynuujących leczenie możliwe (i zalecane) również telewizyty.
Szczegóły - tel.:791 101 106

https://jakub-bald.pl ...

UWAGA! Pracuję BEZ ZMIAN!
Dla kontynuujących leczenie możliwe (i zalecane) również telewizyty.
Szczegóły - tel.:791 101 106

Świetny psychiatra! Wysoka kultura osobista. Doskonałe podejście do każdego pacjenta bez względu na jego wiek. Sama mogę coś o tym powiedzieć, gdyż byłam zadowoloną pacjentką doktora (załamanie nerwowe po rozstaniu z chłopakiem) a teraz przywożę do doktora babcię chorującą na Alzheimera.Wszystko dobrze tłumaczy- zwięźle i rzeczowo również uprzedzając o ewentualnych skutkach ubocznych leków. No i co chyba najważniejsze- bardzo nam pomógł.:-)

Jako jedyny podjął się leczenia u mnie depresji w ciąży i w czasie karmienia piersią. Wraz z całą rodziną jesteśmy bardzo wdzięczni!

Doskonały Lekarz! Wcześniej bezskutecznie leczyłam się kolejno u dwóch innych lekarzy. Dr Bald zmienił rozpoznanie i w związku z tym leczenie. Przyniosło to niespodziewanie dobre (bo już straciłam wszelką nadzieję) efekty.