dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

U pani doktor Starobrat-Hermelin leczę się już wiele lat i jestem barsdzo zadowolona, a kiedy trafiłam do niej było bardzo żle. Inni lekarze nie potrafili mi pomóc. Bardzo wysoko oceniam Panią Doktor. To doskonały lekarz, fachowiec, godny polecenia, a efekty leczenia są naprawdę widoczne i zadowalwjące dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą kompetentną i życzliwą, potrafiącą nawiązać bardzo dobry kontakt zarówno z pacjentem jak i jego rodzicami co jest bardzo ważne w procesie leczenia. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty.

Pani Doktor Barbara Starobrat-Hermelin to bardzo dobry kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Polecam ją tym wszystkim, którzy potrzebują pomocy specjalisty. Jest życzliwa, uprzejma, miła, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, dużo rozmawia z pacjentem, z którym ma bardzo dobry kontakt oraz z jego rodziną. Dokładnie i cierpliwie wszystko potrafi wytłumaczyć, doradzić. Odpowie na każde zadane pytanie. Po rozmowie z Panią doktor ma się wiarę w to, że będzie coraz lepiej i nie można się poddawać i oglądać za siebie tylko cały czas iść do przodu. Wiadomo, że leczenie często trwa dość długo i wymaga wielu wizyt ale do Pani Doktor Starobrat-Hermelin warto się udać, gdyż efekty leczenia są naprawdę widoczne i zadowalające dla pacjenta. Pani Doktor dziękuję za wszystko i serdecznie pozdrawiam.

Widzę, że tutaj naskakuje się na ludzi,którzy tej kobiecie dają negatywną opinię. Pomimo to napiszę co myślę. Ładnych już parę lat temu miałam 'przyjemność' trafić do szpitala, której ta kobieta była wówczas ordynatorką. Czas, który tam spędziłam był jednym z najgorszych okresów w moim życiu a nawet teraz czuję skutki tego na sobie. Poniżanie ludzi przez personel między innymi przez otwieranie drzwi od toalety na oścież (byłam wtedy w wieku dojrzewania...), albo też raz mi jedna z pielęgniarek rozsunęła kotarę gdy brałam prysznic. Mogła bym się rozpisywać, ale zaraz zwrócicie mi uwagę, że przecież ona jest taka dobra i że nie zapanuje nad innymi ludźmi. Muszę dodać, że była moim lekarzem prowadzącym a gdy wyszłam ze szpitala musiałam chodzić do niej na prywatne wizyty, a gdy miałam stan krytyczny i moi rodzice zawieźli mnie na mączną by się poradzić jej co mają zrobić to ona tylko powiedziała, że przecież konsultacji udziela w gabinecie prywatnym. Do tej pory nie wyszłam ze swojej choroby a przez szpital i przez nią mam uraz do wszelkich psychologów i psychiatrów.

kochana pani doktor z okazji imienin składam pani najlepszej najmilszej najukochańszej i najsumienniejszej Barbarze na ziemi wszystkiego najlepszego zdrówka i tego by nigdy zadni wredni ludzie nie oczerniali pani oby zawsze była pani w zdrowiu z nami BASIU KOCHANA PANI DOKTOR MILA ŻYCZENIA Z GŁĘBI SERCA ŚLĘ BYŚ BYŁA ZDROWA I UŚMIECHNIĘTA W DZIEŃ PIĘKNY TAK JAK TEN I OBY DNI TYCH BYŁO DUŻO I DUŻO I WIĘCEJ ZNÓW BY ŻADNA SIŁA NIC NIE ZMIENIŁA NA RESZTĘ ŻYCIA I JUŻ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĄ PANI SIOSTRA MARII PRZYJACIÓŁKA IZY I OCZYWIŚCIE ...

BASIU KOCHANA PANI DOKTOR MILA
BY ŻADNA SIŁA NIC NIE ZMIENIŁA
NA RESZTĘ ŻYCIA I JUŻ
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĄ PANI
SIOSTRA MARII PRZYJACIÓŁKA IZY I OCZYWIŚCIE MARIA

Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Doktor znów mogę dobrze funkcjonować w rodzinie, w pracy, widzę, że życie potrafi być naprawdę piękne. Dziękuję bardzo Pani Doktor.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Pani Doktor jest kompetentna, uprzejma, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, ma świetny kontakt z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonego leczenia, które jest długotrwałe, ale efekty są tego naprawdę warte. Polecam serdecznie Panią dr Starobrat-Hermelin.

Życzliwa,kompetentna,-ciepła dająca wiarę w możliwość poprawy i..taka .. ludzka. To prawda ,że terapia to wiele spotkań i wymaga czasu , ale Warto ,.Pani Doktor oby nam się Pani nie zmieniła.Najlepszego....

każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatrycznej polecam panią doktor która oddaje się cała swojej pracy i oczywiście pacjentom polecona przez moja koleżankę spełniła się w całości podejście i zrozumienie pani doktor jest jak najbardziej spełnione dzięki niej moja przyjaciółka wróciła całkowicie do życia w społeczeństwie po prostu uratowała jej życie to samo dotyczy mojej siostry lekomanki która również wychodzi z choroby i wraca do życia ten kto oczernia i pomawia panią doktor niech spali się w piekle bo to prawdziwy anioł szczerze życzę pani dalszego zdrowia i proszę o pomoc jak dotychczas pozdrawiam serdecznie siostra Marysi i przyjaciółki Izy wszystkiego dobrego pani życzymy niech Bóg panią prowadzi

Pani dr Starobrat-Hermelin jest najlepszym psychiatrą u którego się leczyłam/leczę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, właściwa-trafna diagnoza i sposób leczenia. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy specjalisty!