lekarz Joanna Mikulska

Psychiatra

Świetny specjalista a przy tym wyjatkowo ciepla osoba

Świetny specjalista a przy tym wyjatkowo ciepla osoba

Brak słów, zajmowała się mną na Sobieskiego w WWa, kompletna ignorancja, kobieta myśli, że pozjadała wszystkie rozumy, wyraźnie traktowała mnie jak pacjenta drugiej kategorii tylko dlatego, że jestem narkomanem

Ta Pani może pomogła innym ludziom ale niestety nie mi. Przez pół roku diagnozowała mi chorobę mimo że kilka razy sugerowałem jej co mi dolega.Chodziłem do niej co dwa tygodnie i straciłem tyle pieniędzy że szkoda gadać. Podważyła diagnozę znanego psychiatry samego prof Czernikiewicza. Może zrobiła już specjalizację bo wtedy jej jeszcze nie miała. Szkoda słów