lekarz Rafał Osiński

Psychiatra, Psychoterapeuta

To nie lekarz. Aby kasa i szybko zero pomocy nie ma pojęcia co to depresja .Nie słucha Nigdy w życiu takiego lekarza Jest problem lęki myśli samobójcze emocje łzy agresja bezsenność.krxyki a on twierdzi że zdrowy. Brak słów.

Dzięki doktorowi Osinskiemu nareszcie dobrze się czuję. Byłam u innych lekarzy ale ten dopiero mnie dobrze zdiagnozował i dobrał leki stopniowo. Polecam. Doktor polecał także psychoterapię więc uważam, że jest profesjonalistą.

Świetny lekarz, zawsze miły i uprzejmy, kompetentny, tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania. Leki wybrał idealnie, ale u mnie było łatwiej, bo wcześniej się leczyłam (sama odstawiłam), nie dążył do zmiany leczenia na siłę i wbrew mnie, tylko słucha pacjeta. Nie zawiodłam się i zdecydowanie polecam.

Odniosłam wrażenie że ten lekarz podchodzi do pacjenta jak pani na poczcie do listu, podbić i następny. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wypytał o to o co miał wypytać lecz na pytania nie potrafił wystarczająco odpowiedzieć. Odpowiedzi były niekonkretne czyli tzw lanie wody. Nie wyjaśnił mi wystarczająco jakie leki w jakich dawkach mam brać, żadnych ostrzeżeń przed niedogodnościami zwłaszcza w początkowym etapie zażywania leków. Nie wytłumaczył mi wystarczająco metody leczenia ani choroby( nawet gdy zadawałam pytania nie uzyskałam kompletnej odpowiedzi która by coś wyjaśniła). To nie jest pierwszy lekarz u którego byłam więc wiem czego oczekuj. Jeżeli ktoś chce być prowadzony przez chorobę a nie mieć zaliczoną wizytę i być wydojony to nie polecam.

ten człowiek chyba nigdy nie zetknął się z solą jodowaną, efekty są aż nadto widoczne

Miałem już do czynienia z innymi psychiatrami, ale dr wyróżniał się kompleksowym podejściem: jako pierwszy pokazał mi chorobę też z terapeutycznego, psychologicznego podejścia. Ma bardzo szerokie spojrzenie na problem, fajnie dobiera leki (choć ja akurat trafiłem do niego tylko na korektę leczenia), a do tego jest dostępny, odbiera telefon, gdy jest problem. Polecam!!!

ogrom niekompetencji tego lekarza wzbudza śmiech i grozę jednocześnie.bezpodstawnie rozpoznał u mnie ciężką chorobę psychiczną,której,jak się później okazało,nie mam i nigdy nie miałam.skrywa arogancję i pogardę dla pacjenta pod płaszczykiem uprzejmości,z marnym skutkiem

Zdecydowanie polecam. Ma wszystko, co według mnie dobremu lekarzowi jest potrzebne. Z jednej strony wiedzę i kompetencje, zaś z drugiej zrozumienie pacjenta, empatię. Miałam naprawdę wrażenie, że chciał mi pomóc. I pomógł:). dziękuję!

Choremu człowiekowi potrzeba rozmowy a tu równo z zegarkiem w ręku 50 min więcej pytań na następnej wizycie .... nie polecam głównie z tego powodu...

Dziękuję Panie Doktorze! Za kompetencję, takt, "pochylenie się" nad całością, a nie wycinkiem człowieka. Dziękuję!

Dziękuję Panie Doktorze!