lekarz Rafał Osiński

Psychiatra, Psychoterapeuta

3,9

Miałem już do czynienia z innymi psychiatrami, ale dr wyróżniał się kompleksowym podejściem: jako pierwszy pokazał mi chorobę też z terapeutycznego, psychologicznego podejścia. Ma bardzo szerokie spojrzenie na problem, fajnie dobiera leki (choć ja akurat trafiłem do niego tylko na korektę leczenia), a do tego jest dostępny, odbiera telefon, gdy jest problem. Polecam!!!

Odniosłam wrażenie że ten lekarz podchodzi do pacjenta jak pani na poczcie do listu, podbić i następny. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wypytał o to o co miał wypytać lecz na pytania nie potrafił wystarczająco odpowiedzieć. Odpowiedzi były niekonkretne czyli tzw lanie wody. Nie wyjaśnił mi wystarczająco jakie leki w jakich dawkach mam brać, żadnych ostrzeżeń przed niedogodnościami zwłaszcza w początkowym etapie zażywania leków. Nie wytłumaczył mi wystarczająco metody leczenia ani choroby( nawet gdy zadawałam pytania nie uzyskałam kompletnej odpowiedzi która by coś wyjaśniła). To nie jest pierwszy lekarz u którego byłam więc wiem czego oczekuj. Jeżeli ktoś chce być prowadzony przez chorobę a nie mieć zaliczoną wizytę i być wydojony to nie polecam.

Świetny lekarz, zawsze miły i uprzejmy, kompetentny, tłumaczy, cierpliwie odpowiada na pytania. Leki wybrał idealnie, ale u mnie było łatwiej, bo wcześniej się leczyłam (sama odstawiłam), nie dążył do zmiany leczenia na siłę i wbrew mnie, tylko słucha pacjeta. Nie zawiodłam się i zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam. Ma wszystko, co według mnie dobremu lekarzowi jest potrzebne. Z jednej strony wiedzę i kompetencje, zaś z drugiej zrozumienie pacjenta, empatię. Miałam naprawdę wrażenie, że chciał mi pomóc. I pomógł:). dziękuję!

umie słuchać, widać, że liczy się dla niego człowiek, pacjent. Dla osób z takimi problemami jak mój naprawdę nie można lepiej trafić.

Świetny lekarz, bardzo dobre podejście do pacjenta, długi wywiad, tłumaczy na czym polega choroba, bardzo konkretny. Polecam

ogrom niekompetencji tego lekarza wzbudza śmiech i grozę jednocześnie.bezpodstawnie rozpoznał u mnie ciężką chorobę psychiczną,której,jak się później okazało,nie mam i nigdy nie miałam.skrywa arogancję i pogardę dla pacjenta pod płaszczykiem uprzejmości,z marnym skutkiem

Choremu człowiekowi potrzeba rozmowy a tu równo z zegarkiem w ręku 50 min więcej pytań na następnej wizycie .... nie polecam głównie z tego powodu...

Dziękuję Panie Doktorze! Za kompetencję, takt, "pochylenie się" nad całością, a nie wycinkiem człowieka. Dziękuję!

Dziękuję Panie Doktorze!

obiektywny, kompetentny, pomocny,słucha co mówi pacjent