Anna Bortkiewicz

Psychiatra

Najlepsza doktor z jaką miałam do czynienia. Bardzo empatyczna interesuje się pacjentem. Słucha sugestii pacjenta, nie kwestionuje tego co mówi. Jedyny lekarz u którego na wizycie czuję się bezpiecznie.

Bardzo polecam Panią Doktor !!! Pierwszy raz byłam u Lekarza Psychiatry i nie zawiodłam się na Niej. Jest Profesjonalistką w każdym calu. Polecam, polecam, polecam!

Wspaniały lekarz. Bardzo szybko zdiagnozowała moją depresję i dzięki niej teraz mogę już żyć normalnie. Bardzo empatyczna, umie słuchać. Moim zdaniem jest bardzo kompetentna, w jej postępowaniu na każdym kroku widać profesjonalizm. Wytłumaczyła mi dokładnie, na czym polega moja choroba i na czym będzie polegało leczenie. Żałuję tylko że tak późno ją odnalazłam.

dr Bortkiewicz jest mało empatyczna poświęca mało czasu pacjentowi

dr Bortkiewicz jest mało empatyczna poświęca mało czasu pacjentowi