lek. med. Dorota Komorowska-Biernat

Psychiatra, Psychoterapeuta

Najlepszy lekarz psychiatra jakiego znam, pełna empatii, wrażliwości i zrozumienia. Mam pełne zaufanie do Pani doktor i wielokrotnie mnie wyciągnęła z dużego dołka, opresji życiowych. Ma bardzo duże doświadczenie, również w pracy klinicznej, w szpitalu.

Niestety nie mogę polecić Pani Doktor jeśli chodzi o proces leczenia depresji. O ile na pierwszej wizycie czułam się w miarę wysłuchana i zrozumiana, o tyle kolejne polegały tylko na wypisywaniu recept. Gdy uskarżałam się wielokrotnie na ogromne problemy ze snem i wiecznie towarzyszące zmęczenie, Pani Doktor nie zareagowała. Po dwu miesięcznej przerwie, moja ostatnia wizyta u tej Pani trwała jedynie 10 minut. Chociaż powiedziałam, że działanie moich leków słabnie i znowu czuje się gorzej, otrzymałam dokładnie te same leki z receptami na kolejne dwa miesiące. Uważam również, że Pani Doktor nie podchodzi poważnie do tematu depresji i zależy jej na jak najszybszym obsłużeniu pacjenta.

pani dr biernat to najgorszy lekarz przez którego o mało niestracilem zycia a po prubie samobójczej zapisala mi solian w dawce 2x400 rano 2x400 po południ i 200 na wieczor w pewnym momencie w gabinecie dostałem ostrego ataku padaczkowego i krwotoku z nosa nigdy niezapomne obrzydzenia na twarzy tej pani kiedy na dodatek sprzatalem po sobie odradzam

delikatna i fachowa. Polecam każdemu, kto szuka pomocy i porady.

delikatna i fachowa. Polecam każdemu, kto szuka pomocy i porady.

Pełen profesjonalizm, najnowsza wiedza na temat leków i standardów leczenia, nienaganne i pełne empatii podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam.