Marcin Wojnar

Psychiatra

To jest taki lekarz, jakich powinno być wielu, a właściwie każdy, kto ten zawód wykonuje. Jaki jest, to trzeba sprawdzić samemu, ja jedynie polecam:)

Jaki jest, to trzeba sprawdzić samemu, ja jedynie polecam:)

Zaczęło się obiecująco, potem niestety rezultaty leczenia były przyłączone dodatkowym cierpieniem. Okazało się rownież, ze dla dr Wojnara bardzo istotne są pieniądze . Jestem zawiedziona

Ja mam bardzo złe zdanie o tym lekarzu. Kilka lat temu przepisywał mi leki, które zupełnie nie miały uzasadnienia. Nie wiedząc, jak mi pomóc, testował na mnie większość możliwych leków, a mój problem potrzebował po prostu gruntownej, profesjonalnej psychoterapii. Dr Wojnar wmawiał mi, że nie będę mogła funkcjonować bez lekarstw, co okazało się kompletnie nietrafioną diagnozą, bo gdy zrezygnowałam z jego usług i poszłam na dobrą psychoterpię, do tej pory radzę sobie bez lekarstw i jest coraz lepiej. Stasznie żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tym lekarzem. Byłam ...

Stasznie żałuję, że w ogóle miałam do czynienia z tym lekarzem. Byłam osobą, której problemu nigdy nie należało leczyć psychotropami, a "dzięki" temu lekarzowi, zniszczyłam sobie ogranizm zupełnie niepotrzebnymi lekarstwami.
Diagnoza i zalecenia pana doktora okazały się nic nie warte, gdyż po przerwaniu leczenia u niego, nigdy więcej nie wróciłam do leków i poradziłam sobie chodząc na psychoterpię.
Ponadto uważam, że dr Wojnar jest lekarzem bardzo nastawionym na pieniądze. Myślę, że gdyby chodziło mu o dobro pacjentów, nie ustalałby tak wygórowanej stawki za wizytę.

Reasumując, ja mam jak najgorsze doświadczenia z tym lekarzem i absolutnie go nie polecam.

Jeden z lepszych lekarzy z jakimi miałem przyjemność. Koszt wizyty jest niestety wysoki i w pewnym momencie musiałem zrezygnować. Jeśli dla kogoś cena nie stanowi problemu, to zdecydowanie polecam dr Wojnara.

Kiedy trafiłam do Pana prof M.Wojnara, byłam w fatalnym stanie. Oczywiście wtedy nie umiałam tego ocenić. Chorobę moją wywołały śmierć bliskiej mi osoby w czasie kiedy sama byłam chora na raka. Byłam smutna, apatyczna,z ogromnym niepokojem o bliskich. Najbardziej docierało do mnie to, że nic nie pamiętam co działo się wcześniej w moim życiu, że nie rozpoznawałam ludzi, których doskonale znałam.Było jeszcze o wiele więcej sygnałów choroby, ale chyba nie chodzi o to żebym o nich pisała. Reasumując: dzisiaj jestem normalną osobą. pamięć mi wróciła w 80%, chociaż trwało to dosyć długo, żartuję i śmieję się. Mój żal przybrał inne formy. Pan Profesor jest najmilszym i najcierpliwszym lekarzem. Jego profesjonalizm ma odbicie w tym, że normalnie funkcjonuję. PANIE PROFESORZE DZIĘKUJĘ.