dr n. med. Tomasz Szafrański

Psychiatra

wspaniały lekarz. bardzo mi pomógł, przyszłam z depresją lekoooporną. czułam się bardzo źle. p, doktor pytał o rzeczy o które wcześniej żaden lekarz mnie nie pytał. odpowiednio dobrał leki. wszystko ustąpiło. pracuję i cieszę się życiem,

Trafiłam do niego w bardzo ciężkim stanie depresyjnym, niestety jedyne co usłyszałam, to ze nie mozna mi pomoc lekami. 2 tyg pózniej inny lekarz dobrał mi odpowiednie leczenie i wyszłam z tego. Kompletnie nie rozumiem dlaczego uznawany jest za specjalistę od depresji lekoopornych, skoro nie był w stanie dobrać leczenia w mojej nie lekoopornej depresj?