lekarz Agnieszka Jamroży

Psychiatra

3,7
3,9

Pani doktor to wspaniała, wrażliwa osoba, można z nią rozmawiać bez końca. Młoda osoba ale bardzo kompetentna. Zna wszelkie nowości ze swojej dziedziny. Mnie bardzo pomogła. Nie znała mojego życia a jednak po rozmowie z nią przestałam wreszcie płakać, obwiniać się o wszystko. Zaczęłam siebie lubić.To nie tylko właściwe leki ale przede wszystkim zrozumienie i niezwykła rozmowa najbardziej pomaga. Dziękuję, żałuję że wcześniej nie miałam odwagi iść do psychiatry. Pani doktor powinna również przyjmować młodzież i dzieci na pewno pomoże tym zagubionym i chorym. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Wspaniały lekarz. Cieszę się, że do niej trafiłam, a był to wówczas pierwszy wolny termin do psychiatry. Kompetentna, spokojna, słuchająca i rozmawiająca. Umiejętnie łączy rozmowę z pacjentem z przeglądem jego karty i łączy różne aspekty zdrowotne przekładając to na odpowiednie leczenie psychiatryczne. Dobrze dobrała mi leki i dawki. Pani doktor wykazywała zrozumienie dla moich stanów podczas leczenia, tłumacząc ich pochodzenie. Wyprowadziła mnie z lęków, choć ponad rok jestem na lekach.

Pani Doktor Agnieszka Jamroży to bardzo dobry specjalista. Ma świetne podejście do pacjenta oraz fachową wiedze. Mily i cieply czlowiek. BARDZO POLECAM...

Dla mnie pani dr Jamroży jest lekarzem na piątkę. Mam porównanie z innymi "psychiatrami" więc wiem co piszę. Nie rozumiem negatywnych opinii. Faktycznie, pani doktor ma czasem duży dystans do pacjenta ale to na pewno pomaga jej go lepiej zrozumieć. Mnie wyprowadziła z depresji lękowej. Z czystym sumieniem polecam

Jak dla mnie rewelacja. Był to mój pierwszy kontakt z psychiatrą i nie ukrywam, że bardzo się go obawiałem. Po 3 wizytach, mogę powiedzieć, że czas spędzony w gabinecie Pani Agnieszki, to moje najprzyjemniejsze chwile od wielu lat. Jest być może mistrzynią w zadawaniu kłopotliwych pytań, ale jestem pewien, że dzięki Jej pomocy, uniknąłem poważnej choroby psychicznej. Tak to odbieram. Sam z pewnością, bym sobie z moim problemem nie poradził. Z całego serca, wszystkim dr Jamroży polecam. Marek Zaborowski

Marek Zaborowski

Zna się dużo na jej dziedzinie i pomimo tego, że na początku może mieć dystans, później jest bardzo bardzo miła. Byłam u wielu innych psychiatrów i tylko ona mi utrzymuje w równowagi. Polecam ją bardzo!

Dziś miałem przyjemność wizyty u Pani Doktor. Wspaniała osoba, wspaniały lekarz. Duża empatia, profesjonalizm i chęć pomocy. Żaden negatywny komentarz się nie potwierdził. Polecam

Ostrzegam przed tą kobietą! Wyjątkowo niekontaktowa, nawet nie patrzy na pacjenta, tylko gapi się przez cały czas w komputer.Jest wyjątkowo nieżyczliwa i nieinteligentna, również emocjonalnie. Nie pozwala się wypowiedzieć, przerywa w połowie zdania, opowiadając, jakich to artykułów nie napisała-generalnie o własnej cudowności. Zrobiła mi bardzo dużo krzywdy, o czym dużo by opowiadać. Kiedy poprosiłam w przychodni o wgląd do dokumentacji, przekonałam się, jak niesamowicie przekręca wypowiedzi pacjenta, traktując go kompletnie bez szacunku i protekcjonalnie. Pełna wyższości i w sposób zawoalowany bezczelna. Radzę omijać szerokim łukiem!

profesjonalne podejście do pacjenta połączone z empatią.ze szczerego serca polecam Pania Doktor.pomaga,pomaga i jeszcze raz pomaga!

Byłam u pani u p doktor i uważam że jest niezłym lekarzem Dla mnie była miła,uważnie słuchała ogólnie ok