lekarz Agnieszka Jamroży

Psychiatra

Ostrzegam przed tą kobietą! Wyjątkowo niekontaktowa, nawet nie patrzy na pacjenta, tylko gapi się przez cały czas w komputer.Jest wyjątkowo nieżyczliwa i nieinteligentna, również emocjonalnie. Nie pozwala się wypowiedzieć, przerywa w połowie zdania, opowiadając, jakich to artykułów nie napisała-generalnie o własnej cudowności. Zrobiła mi bardzo dużo krzywdy, o czym dużo by opowiadać. Kiedy poprosiłam w przychodni o wgląd do dokumentacji, przekonałam się, jak niesamowicie przekręca wypowiedzi pacjenta, traktując go kompletnie bez szacunku i protekcjonalnie. Pełna wyższości i w sposób zawoalowany bezczelna. Radzę omijać szerokim łukiem!

Jak dla mnie rewelacja. Był to mój pierwszy kontakt z psychiatrą i nie ukrywam, że bardzo się go obawiałem. Po 3 wizytach, mogę powiedzieć, że czas spędzony w gabinecie Pani Agnieszki, to moje najprzyjemniejsze chwile od wielu lat. Jest być może mistrzynią w zadawaniu kłopotliwych pytań, ale jestem pewien, że dzięki Jej pomocy, uniknąłem poważnej choroby psychicznej. Tak to odbieram. Sam z pewnością, bym sobie z moim problemem nie poradził. Z całego serca, wszystkim dr Jamroży polecam. Marek Zaborowski

Marek Zaborowski

Byłam u pani u p doktor i uważam że jest niezłym lekarzem Dla mnie była miła,uważnie słuchała ogólnie ok

wyjątkowo złośliwa, minęła się chyba z powołaniem, bo do leczenia ludzi z pewnością się nie nadaje.

profesjonalne podejście do pacjenta połączone z empatią.ze szczerego serca polecam Pania Doktor.pomaga,pomaga i jeszcze raz pomaga!

Pani doktor jest rzeczowa, miła, kompetentna. Nie jest nastawiona tylko na przepisywanie leków,ale cierpliwie słucha pacjenta. Polecam