Iwona Koszewska

Psychiatra

Bardzo polecam Panią doktor Koszewską. Dzięki jej pomocy otrzymałem tak jakby drugie życie. Poniżej moja krótka historia: Przychodziłem do niej po raz pierwszy prawie 8 lat temu z poważną nerwicą i stanami lękowymi bez ochoty do życia i działania. Przeszyty uogólnionym lękiem bojąc sie zupełnie absurdalnych rzeczy. Coraz bardziej izolujący się od wszystkich... Najpierw dodała mi otuchy i wiary, że to można wyleczyć. Bardzo ciepłe i ważne wsparcie. Następnie próbowała dopasować optymalne leki ale z zastrzeżeniem, że końcowe wyleczenie zależy również bardzo od mojej pracy - psychoterapia! Po kilku tygodniach ...

Po kilku tygodniach od razu poprawa - środki zaczęły działać. Później, szczerze mówiąc nie chciało mi się pracować nad sobą, pojawiały się nawroty mniej lub bardziej nasilone.
Po odrobieniu pracy domowej (psychoterapia) - Pani Iwona poleciła mi świetnego specjalistę, wszytko zaczęło się idealnie układać.
Teraz - jestem szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. Założyłem rodzinę, czego bym sobie zupełnie nie wyobrażał wcześniej.
Ważne - w sytuacjach, w których czułem że muszę się skontaktować, otrzymać wsparcie - zwłaszcza na początku mogłem do niej zadzwonić. Niezwykle miły i spokojny głos w słuchawce sprawiał, że od razu znikało napięcie :)
Na zakończenie – byłem wcześniej u kilku psychiatrów i psychologów. Mam umysł ścisły – z psychologami nie mogłem się dogadać, bo wewnętrzny lęk był już zbyt silny, żeby pomogła sama psychoterapia. Jeden z psychiatrów od razu chciał mi nawrzucać lekarstw bez tłumaczenia po co, więc też się bałem wchodzić w psychotropy.

U Pani Koszewskiej dostałem idealny MIX – wiedza ekspercka jak działają leki i po co je bierzemy, wsparcie psychologiczne i wytłumaczenie procesów myślowych które powodują nerwice oraz wskazówka, że ja też muszę nad sobą popracować, żeby wszystko było ok.

Cudowny lekarz. Wyciągnęła mnie z depresji i przywróciła do życia. Uprzejma, urocza, kompetentna. Wizyty u p. Doktor to przyjemność. Jestem Jej bardzo wdzięczna, bo wielu lekarzy próbowało mi pomóc, ale dopiero Jej się udało.

Pani doktor Iwona Koszewska może jest dobrym specjalistą psychiatrii w początkowej fazie leczenia, lecz nie kontroluje dalszego doboru lekarstw. Moją żonę wyprowadziła z depresji w sposób wzorowy, ale dalej idzie po najmniejszej linii oporu, zapisuje żonie te same lekarstwa które od paru lat tylko szkodzą a nie pomagają, przyjmując te lekarstwa żona jest jednym wulkanem chodzącej agresji, kłótliwa, złośliwa rąbiąca świństwa swoim najbliższym.... Żona przechodziła depresję 4 lata temu, a do dnia dzisiejszego przyjmuje te same silne lekarstwa... jest po prostu jak gnijąca roślina z powodu przenawożenia , porażająca niszczy wszystko wokół siebie ..... Bardzo przykre, ale prawdziwe ... szkoda tylko że dotyczy to mojego zniszczonego już małżeństwa .... DZIĘKI PANI DOKTOR.

SZANOWNA PANI DOKTOR, Z UWAGI NA POSĄDZENIE MNIE DZIŚ (16 LIPCA 2012 r.) O WPISANIE OBRAŹLIWEGO KOMENTARZA NA TEMAT PANI DOKTOR, CHCIAŁABYM SPROSTOWAĆ, ŻE CHOĆ ZMIENIŁAM LEKARZA, NIGDY, ALE TO NIGDY NIE MYŚLAŁAM ŹLE O PANI DOKTOR I NIGDY, ALE TO NIGDY NIE WPISAŁAM NEGATYWNEJ OCENY O PRACY PANI DOKTOR. UWAŻAM PANIĄ DOKTOR ZA WYBITNEGO SPECJALISTĘ, BARDZO DOBREGO LEKARZA, BARDZO ŻYCZLIWEGO PACJENTOM I ZAANGAŻOWANEGO W SWOJĄ PRACĘ. JEST MI BARDZO PRZYKRO, ŻE ZOSTAŁAM POSĄDZONA O WPISANIE TAK NIEMIŁEGO KOMENTARZA, BO PRZECIEŻ ZAWSZE OKAZYWAŁA MI PANI DOKTOR ŻYCZLIWOŚĆ I WSPARCIE. POZDRAWIAM ...

SZANOWNA PANI DOKTOR,

POZDRAWIAM PANIĄ,
KATARZYNA D.

Pani dr Koszewska to podobno jeden z najlepszych farmakologów w Polsce. Tak przynajmniej usłyszałam od innego psychiatry, do którego udałam się na wizytę konsultacyjną, gdy 7 lek psychiatryczny przepisany przez Panią dr na początku nie dawał oczekiwanych rezultatów. Nie mogę zweryfikować, czy de facto jest najlepszym farmakologiem, czy też nie, bo moje leczenie w nerwicy lękowej było strasznie nietypowe, a ja miałam przedziwną reakcję na wszystkie psychotropy. Nie zostawiła mnie jednak samej, gdy mój stan był bardzo ciężki, a ja ocierałam się o szpital. Miałam z Nią codzienny kontakt. W dalszym leczeniu faktycznie rutyna. To na pewno nie jest psychoterapeuta, więc należy nastawić się na chwile oziębłości. Polecam jeśli ktoś łączy farmakologię z psychoterapią. Nie polecam jeśli ktoś myśli wyłącznie o farmakologii. Można szybko się zniechęcić.

Leczę się już czwarty rok u Pani doktor Iwony Koszewskiej i jestem bardzo zadowolony z prowadzonej przez nią farmakoterapii. Jest bardzo życzliwą osobą, zawsze cierpliwie i z uwagą wysłuchuje wszystkiego, co mam jej do powiedzenia udzielając cennych wskazówek, dzięki którym łatwiej radzę sobie z moimi problemami i w rezultacie lepiej funkcjonuję w życiu codziennym. Szczerze wszystkim polecam.

Świetna specjalistka, diagnoza potwierdziła się, terapia polecona przez P. Koszewską postępuje. Widać efekty. Na prawdę polecam ! Poza tym, bardzo uprzejma i... pożyczyła mi własną książkę odnośnie problemu.

Bardzo dobra lekarka. Rozsądna, rzeczowa, uprzejma. Potrafi bardzo dobrze dobrać leki. Poleca także psychoterapię. Uprzejmie wysłuchuje uwag o chorobie. Wyjaśnia własny punkt widzenia.

Pani Doktor Koszewska to bardzo zaangazowany w leczenie lekarz, starajacy sie przyniesc pacjentowi ulge. Poswieca bardzo duzo czasu i maksymalnie duzo uwagi, wnikliwosci na wizycie, a juz samo wnetrze, Jej gabinet i sposob w jaki obcuje z drugim czlowiekiem budzi ufnosc i poczucie bezpieczenstwa. Pani Doktor to bardzo dobry Czlowiek...

Pani Doktor to bardzo dobry Czlowiek...

Cudowny lekarz przy kórym ze swoimi problemami można naprawdę czuć się od ręki dużo lżej i uwierzyć, że pokona się trudności. Poświęca dużo czasu i zaangażowania, a także umożliwia kontakt w każdej potrzebie co daje naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo polecam.