Iwona Koszewska

Psychiatra

Zanim trafiłam do dr. Koszewskiej byłam u wielu lekarzy. Żaden mi nie pomógł. Ona postawiła mnie na nogi. Pomogła mi bardzo. Leczę się u niej już 9 lat. Zawsze mogę liczyć na jej pomoc.

Koszmarna stawka za wizytę, która przy kolejnych wizytach, gdy tylko przedłużane jest przepisywanie leków, to jakiś absurd!! Nie pomogła mi. Nie wiem, jak można być takim oschłym w sytuacji, gdy wykonuje się zawód psychiatry! Nigdy bym do niej nie wrócił.

Nigdy bym do niej nie wrócił.

Cudowny lekarz przy kórym ze swoimi problemami można naprawdę czuć się od ręki dużo lżej i uwierzyć, że pokona się trudności. Poświęca dużo czasu i zaangażowania, a także umożliwia kontakt w każdej potrzebie co daje naprawdę duże poczucie bezpieczeństwa. Bardzo polecam.

Pani Doktor Koszewska jest najlepsza jako lekarz Psychiatra

Pani Doktor Koszewska jest najlepsza jako lekarz Psychiatra

Pani dr Koszewska to podobno jeden z najlepszych farmakologów w Polsce. Tak przynajmniej usłyszałam od innego psychiatry, do którego udałam się na wizytę konsultacyjną, gdy 7 lek psychiatryczny przepisany przez Panią dr na początku nie dawał oczekiwanych rezultatów. Nie mogę zweryfikować, czy de facto jest najlepszym farmakologiem, czy też nie, bo moje leczenie w nerwicy lękowej było strasznie nietypowe, a ja miałam przedziwną reakcję na wszystkie psychotropy. Nie zostawiła mnie jednak samej, gdy mój stan był bardzo ciężki, a ja ocierałam się o szpital. Miałam z Nią codzienny kontakt. W dalszym leczeniu faktycznie rutyna. To na pewno nie jest psychoterapeuta, więc należy nastawić się na chwile oziębłości. Polecam jeśli ktoś łączy farmakologię z psychoterapią. Nie polecam jeśli ktoś myśli wyłącznie o farmakologii. Można szybko się zniechęcić.

mam tylko jedna uwage: polecila mi Pani lek, ktory byl substytem poprzednio zazywanego, acz mial wieksza gramature, przez co byl mocniejszy. zle sie po nim czulem i go odstawilem. mimo to wspominam terapie jak najlepiej, pomogla. polecam! Jakub Sz.

Świetny specjalista uratowała mi zycie. Jest znakomita

Świetny specjalista
uratowała mi zycie. Jest znakomita

Minusem jest, że trudno dostać sie na dr Koszewskiej na wizytę - ma niewiele terminów wolnych. Ale nigdy pacjent który leczył się wcześniej nie pozostanie bez opieki.

Pierwsza wizyta polegała n azebraniu informacji, komentarz ze strny lekarza był minimalny. Zapisano mi lekarstwo na recepte. Druga wizyta trwająca ok 5 min, po to aby przedłużyc lek kosztowała również 200 zł co uważam za znacznąprzsadę, tym bardziej,że od znajomych wiem ,że nasteone wizyty ich kosztowały 100 zl. Jeśli za zapisanie leku mam płacic tyle to poszukam innego lekarza, który znajdzie czas także na rozmowę ze mną, a nie tylko słuchanie mnie. odradzam.

Pani Doktor Koszewska to bardzo zaangazowany w leczenie lekarz, starajacy sie przyniesc pacjentowi ulge. Poswieca bardzo duzo czasu i maksymalnie duzo uwagi, wnikliwosci na wizycie, a juz samo wnetrze, Jej gabinet i sposob w jaki obcuje z drugim czlowiekiem budzi ufnosc i poczucie bezpieczenstwa. Pani Doktor to bardzo dobry Czlowiek...

Pani Doktor to bardzo dobry Czlowiek...