lekarz Karin Bakir-Szaralekarz Karin Bakir-Szara - zdjęcie profilowe

lekarz Karin Bakir-Szara

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii. Zajmuje się pacjentami dorosłymi jak i dziećmi oraz młodzieżą. Od 2011 roku związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W obszarze jej szczególnych zainteresowań znajduje się niestandardowe leczenie łagodnych i umiarkowanych zaburzeń depresyjnych u osób w różnym wieku. Wraz ze współpracownikami opracowała autorską metodę leczenia tego schorzenia w oparciu o amerykańskie badania kliniczne.
Oprócz działalności czysto lekarskiej, zajmuje się life coachingiem.

Diagnozuje i leczy:
-zaburzenia nastroju – zaburzenia depresyjne, epizody maniakalne, CHAD
-zaburzeń zachowania
-zaburzenia lękowe, nerwice
-zaburzenia związane ze stresem i adaptacyjne pod postacią objawów somatycznych (bóle brzucha, głowy)
-zaburzenia czynnościowe, konwersyjne, dysocjacyjne
-zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne
-zaburzenia psychotyczne, schizofrenia
-zaburzenia osobowości
-zaburzenia hiperkinetyczne
-zaburzenia snu
-zaburzenia odżywiania
-całościowe zaburzenia rozwoju (autyzm, zespół Aspergera)
-zespołu nadpobudliwości psychoruchowej (ADHD)
-tiki, zespół Tourette’a

U doktor Bakir byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna kobieta, ciepła, miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wysłuchała nas ze zrozumieniem. Synek bardzo ją polubił.

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym dobraniu leków. Prawdziwa lekarka z powołaniem :)

Jeszcze nie byłam u tak fajnego psychiatry. Naprawdę ona jest super! Pogodna, radosna chociaż przyszłam do niej z pogorszeniem mojego stanu a już po 20 min. czułam sie jakby troche lepiej. Nawet zażartowała ze mną, pokrzepiła mnie. Leki dobrała, a przedtem dokładnie o wszystko mnie pytała - w sumie to pierwszy psychiatra który tak dokładnie dopytywał się o różne fakty. Widać było że zależy jej na dokładnej diagnozie i dobrym dobraniu leków. Prawdziwa lekarka z powołaniem :)