Wykonywane badania:

- kwalifikacje przedszczepienne dzieci i dorosłych
- bilanse zdrowia
- konsultacje internistyczne
- konsultacje pediatryczne

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Bardzo dobry,zaangażowany lekarz. Interesuje się pacjentem,nie wciska antybiotyków,trafne diagnozy. Moja córka bardzo lubi panią doktor.

Jestem bardzo zadowolona z pracy lekarskiej Pani Anny, moje dzieci ją bardzo lubią, jest spokojna i nie odwala roboty : następny następny. polecam

Swietna lekarka bezbłędnie ocenia stan chorego. Gorąco polecam.

Swietna lekarka bezbłędnie ocenia stan chorego. Gorąco polecam.

polecam wszystkim poszukującym dr Karpińską, jako czuwającą nad zdrowiem całej rodziny