Pediatra Piaseczno

Wolny termin: 26 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 1

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Aleksandra
Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wspaniale wykonuje swój zawód a do tego ma rewelacyjny kontakt z dziećmi.
Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.

Opinia dodana przez: Przemek
Pediatra Piaseczno lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Mogłabym pisać i pisać o Pani Doktor. Kiedy inny lekarz zawiódł (w skrócie mnie olał) Dr Sotniczuk kompleksowo podeszła do problemu dziecka. A do tego jest cierpliwa, ciepła dla dziecka, odpowiada na najgłupsze pytania, doradza ale nie narzuca swojego zdania. I do tego jest bardzo sympatyczna. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM (mimo iż nie mogę się do Pani Doktor zapisać państwowo - ponoć nie ma rejonizacji... a jednak).

05-500 Piaseczno

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.

Opinia dodana przez: Agnieszka

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!

Opinia dodana przez: Kasia
Pediatra Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Pediatra Piaseczno lekarz Barbara Rowińska

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie. Leczy moje dzieci od 13 lat.
Diana, mama Julii i Amelii

Świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie. Leczy moje dzieci od 13 lat.
Diana, mama Julii i Amelii

Opinia dodana przez: Diana
Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

Pediatrzy w mieście Piaseczno