Lekarze Pediatra Piaseczno

lekarz Aneta Zalewska

lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Super lekarz z powołaniem .Do tego przemila i pozytywnie nastawiona do dzieci.Polecam bardzo bo to jeden z najlepszych lekarzy jakich znam .
                                       lekarz Beata Kowalewska

lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                       lekarz Barbara Rowińska

lekarz Barbara Rowińska

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Internista
                                       dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Osoba, bo trudno tę kobietę nazwać lekarzem, przeszła sama siebie, zaczęła od obwiniania mnie za złe wyniki badań, wmawiania że na pewno jem/piję rzeczy których nie używam, kolejno zaczęła mnie straszyć, że będę mieć udar, potem kiedy powiedziałam, że taki styl komunikacji mi nie odpowiada bo nie jestem dzieckiem, żeby na mnie krzyczeć, powiedziała że mam problemy psychiczne ?! i mam wyjść, tym samym wyrzucając mnie z gabinety, przy otwartych ...
Opinia dodana przez: Kinga

dr Grzegorz Sikorski

05-500 Piaseczno

Świetny lekarz mam do niego pełne zaufanie. Leczy moje dzieci od 13 lat. Diana, mama Julii i Amelii
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Włodzimierz Wojciechowski

Pediatra, Alergolog

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Anna Sotniczuk

05-500 Piaseczno

Mogłabym pisać i pisać o Pani Doktor. Kiedy inny lekarz zawiódł (w skrócie mnie olał) Dr Sotniczuk kompleksowo podeszła do problemu dziecka. A do tego jest cierpliwa, ciepła dla dziecka, odpowiada na najgłupsze pytania, doradza ale nie narzuca swojego zdania. I do tego jest bardzo sympatyczna. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM (mimo iż nie mogę się do Pani Doktor zapisać państwowo - ponoć nie ma rejonizacji... a jednak).

lekarz Jakub Chwiećko

05-500 Piaseczno

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Beata Jackowska

Internista, Pediatra

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Szerszeń

05-500 Piaseczno

Uwazam Pania doktor za jedna z najlepszych specjalistów w CMP. Moze sprawia wrazenie oschlej ale jest bardzo mila. Chodze do niej z dwojka dzieci i zawsze sa dokladnie przebadane. Starszemu synkowi proponuje , ze jezeli ma ochote moze usiasc przy stoliczku i poczytac ksiazeczke czekajac az zbada mlodsza siostre. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Kaczorowska

05-500 Piaseczno

Pani doktor nigdy nie pomyliła się w badaniu córki, zawsze dostawaliśmy odpowiednie leki. Badania są dokładne. Po skierowaniu do szpitala codziennie rozmawiałam z Panią doktor. Zaangażowanie i fachowość u Pani doktor są na wysokim poziomie. Polecam oby więcej było takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Justyna Przybyszewska

Internista, Pediatra

MEDVIT
Piaseczno

Najwspanialszy pediatra na świecie! Niesamowicie kompetentna, przy tym bardzo sympatyczna. Wspaniały, oddany swoim pacjentom lekarz, wspaniały Człowiek... Myślę że zgodzą się wszyscy moi sąsiedzi i sąsiadki z miasteczka Wilanów którzy maja malutkie dzieci.. Kiedy Pani doktor jest chora i jest na zwolnieniu lekarskim wiele osób po prostu przekłada zaplanowane wizyty po to by przyjść tylko do niej. Polecam serdecznie i oby więcej takich lekarzy!!!

lekarz Katarzyna Marczyk

PiasMed
Okulickiego 7/9
05-505 Piaseczno

Jestem mamą 3 miesięcznej Zosi. Pani doktor swoim profesjonalnym podejściem i doświadczeniem już nie raz nam pomogła. Pani doktor to ciepła osoba z ogromem empatii, cierpliwości i rzetelności. Za wszystko jestem bardzo wdzięczna i z czystym sercem polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Aleksander Paramonow

Poliklinika Medvit
Piaseczno

Trafiliśmy do dr Paramonova w listopadzie 2010roku. Na pierwszej wizycie wydał mi się bardzo ekscentryczny, do tego stopnia, że o mało nie zrezygnowaliśmy z jego fachowej pomocy. Dodam, że mnie też uszczypnął, trochę się oburzyłam, ale potem wytłumaczył mi po co to zrobił (przede wszystkim z myślą o moim dziecku). Druga wizyta (z musu, bo akurat dziecko było chore i nie było innego lekarza) odmieniła nasze wyobrażenie o tym lekarzu. ...

lekarz Piotr Pietrzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

05-500 Piaseczno

Lekarz od wejścia na mnie nakrzyczał z pytaniem po co przychodzę do przychodni po raz 3 z rzędu- nie obchodziły go powody (gorączka 39.3 u 4latki utrzymujaca się od ponad tygodnia, bez reakcji na leczenie). Nie sprawdził badan dziecka, nie słuchał rodzica, dopiero gdy zbadał corke, stwierdził, że ma zapalenie płuc i nakazał rtg na cito. Jestem zalamana bo leczymy dziecko od 12dni, i wszystkie badanie krwi ok, a pod ...
Opinia dodana przez: K.

lekarz Beata Mackiewicz

Centrum Medyczne Damiana Piaseczno
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo niemiła pani. Wydaje się, że ma pretensje, że musi przyjmować pacjentów. Zero podejścia do dzieci. Naburmuszona, nie potrafi się odezwać do człowieka. Z gorszym lekarzem w życiu się nie spotkałam. Uciekajcie. Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek, bo nawet na 1 nie zasługuje
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Doktorska

05-500 Piaseczno

Pani „ lekarz” minęła się chyba ze swoimi predyspozycjami i miejscem pracy. Spóźniliśmy się 1 minutę i odmówiła przyjęcia 5-miesięcznego dziecka. To jest kpina totalna !
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Wasilewska-Kuźma

Lekarz rodzinny, Pediatra

05-500 Piaseczno

Przyjechałam z synkiem na wizytę "szczepienną", okazało się jednak, że minął zbyt krótki okres od tzw. trzydniówki i nie może być zaszczepiony (o tym ile trzeba poczekać zapomniano nam powiedzieć ostatnio). Więc poprosiłam o zbadanie dziecka, bo pokasływał, miał katarek, więc żeby osłuchać- z wielką łaską Pani Dr ruszyła się z krzesła, do gardła nie raczyła zajrzeć bo "małe dzieci nie chorują na gardło". A jak wspomniałam że ma zmiany ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Monika Kołodziejczyk-Majewska