Pediatra Piaseczno

Trimed Przychodnia Lekarska
Ludowa 5
05-500 Piaseczno

Bardzo mily I rzeczowy lekarz. Wszystko spokojnie wyjasni I zawsze ma czas na odpowiedz na wszystkie pytania. Nie czesto sie spotyka takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Aleksandra
Pediatra Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.
Pediatra Piaseczno lekarz Aneta Zalewska

05-500 Piaseczno

Pani Doktor wspaniale wykonuje swój zawód a do tego ma rewelacyjny kontakt z dziećmi.
Jeden z najlepszych lekarzy jakich znam.
Opinia dodana przez: Przemek
Pediatra Piaseczno lekarz Beata Kowalewska

05-500 Piaseczno

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pediatra Piaseczno lekarz Barbara Rowińska

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry pediatra! Polecam Panią Doktor. Długo szukałam Pediatry i wreszcie znalzałam. Poświęca zawsze nam dużo czasu, wszystko tłumaczy, moja óćreczka nie płaczę nigdy przy badaniu. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci.
Pediatra Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

05-500 Piaseczno

A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

SZPZLO
ulica Fabryczna 1
05-500 Piaseczno

Mogłabym pisać i pisać o Pani Doktor. Kiedy inny lekarz zawiódł (w skrócie mnie olał) Dr Sotniczuk kompleksowo podeszła do problemu dziecka. A do tego jest cierpliwa, ciepła dla dziecka, odpowiada na najgłupsze pytania, doradza ale nie narzuca swojego zdania. I do tego jest bardzo sympatyczna. NAPRAWDĘ GORĄCO POLECAM (mimo iż nie mogę się do Pani Doktor zapisać państwowo - ponoć nie ma rejonizacji... a jednak).

05-500 Piaseczno

Rewelacyjny Lekarz. Bardzo dokładny. Super kontakt. Badania zleca bez problemu. Dokładnie omówił zagadnienie, wskazał ścieżkę wyjścia z infekcji. Podał ewentualny kontakt w razie pogorszenia stanu.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Pediatrzy w Piasecznie