Internista Piaseczno

Internista Piaseczno lekarz Adam Orłowski

Gabinet Lekarski ORL-MED Adam Orłowski
Nefrytowa 12
05-509 Piaseczno

Jestem zadowolony z wizyty. Szukałem w internecie lekarza na szybko i tak trafiłem. Dobry kontakt z gabinetem. Widać spore doświadczenie lekarza. Doktor Orłowski przykłada się do najmniejszego detalu i sporo mnie pytał co mnie zdziwiło, ale dzięki niemu wyzdrowiałem, a przy tej pogodzie mogło się skończyć bardziej dotkliwie. Miły człowiek, polecam!

Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

Okulista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

05-500 Piaseczno

Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.

Opinia dodana przez: JÓZEF

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Najwspanialszy entogastrolog. Nad wyraz "ludzkie" traktowanie pacjenta. Rzeczowy ale równocześnie z poczuciem humoru sprawia, że terapia, nawet najbardziej trudna, staje się o wiele łatwiejsza. Jeśli zachodzi konieczność wizyty, nigdy nie odmawia nawet pacjentom niezapisanym. Lepszego lekarza-specjalisty nie spotkałam a żyję już sporo lat. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Wiesława

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Uważam że jest niesamowita w przekazywaniu/dzieleniu się swoją ogromną siłą i wiarą z potrzebującymi

Opinia dodana przez: ARTUR

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

Bardzo dobry lekarz, bardzo miła, dobra osoba :) Polecam

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

Wspaniały kardiolok.Miła i bezpośredia wkontakcie z pacjentem.

lekarz Łukasz Pastwa

Lekarz rodzinny, Kardiolog

Zagłoby 12
05-502 Piaseczno

"Krawiec medyczny " i profesjonalista .Tak wszczpił rozrusznik ,że NIC nie widać ...Brawo lekarze z Grodziska Mazowieckiego polecam uleczonym sercem.

Opinia dodana przez: Andrzej

Orężna 19A
05-501 Piaseczno

Moja opinia jest jednoznaczna jest b. dobrym kompetętnym lekarzem.
Uratowała mi życie.
Wykryła zawał u mnie w pierwszym rozwoju. Jestem wdzięczny za leczenie i opiekę lekarską.

Moja opinia jest jednoznaczna jest b. dobrym kompetętnym lekarzem.
Uratowała mi życie.

Opinia dodana przez: krzysztof

05-500 Piaseczno

Do Pani Doktor trafiłam z polecenia i nie żałuję ! Świetny endokrynolog, indywidualne podejście do pacjenta, wszystko na spokojnie wytłumaczy chodzby miało to robić wiele razy, zleca bardzo dokładne badania i sama bada dokładnie.Polecam

Opinia dodana przez: Magda

Interniści w mieście Piaseczno