Internista Piaseczno

Pani Doktor nie zainteresowana wynikami badań, które sama zleciła (rtg płuc po covid). Mąż zgłaszał dwukrotnie, że wciąż bolą go plecy, na co dr Karpińska odpowiedziała, że musi umówić się na wizytę stacjonarną do innego lekarza. Z niechęcią przedłużyła zwolnienie o kilka dni do 11 kwietnia, najbliższe wolne terminy w CMP są na 15 kwietnia, jednak Pani doktor to nie wzruszyło i mąż pozostał bez opieki, z bólem pleców, z ...
Opinia dodana przez: Wioleta
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zawsze zbada, wytłumaczy i zleci badania. Nie bagatelizuje, ale również nie nakręca pacjenta, żeby go nie martwić na zapas. Analizuje badania i zawsze stawia trafną diqgnozę. Jeśli ktoś szuka lekarza pierwszego, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kultularnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Klaudia
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia
Piaseczno Internista lekarz Jolanta Mętrak

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!
Piaseczno Internista lekarz Elżbieta Bonder

Piaseczno Internista lekarz Yevhen Kovalchuk

lekarz Yevhen Kovalchuk

Internista, Pediatra

wizyta już od 175
Rzadko kiedy zdarza mi się ocenić kogoś tak jednoznacznie negatywnie, w tym jednak przypadku nie udało mi się tego uniknąć. Wizyta domowa doktora Kovalchuka była w moim przypadku bezsprzecznie najgorszą do tej pory. Moim zdaniem jest to lekarz nieprofesjonalny i źle przygotowany do zawodu, a do tego nieprzyjazny i pogardliwy. Badanie w wykonaniu tego pana było niedokładne, diagnoza - nietrafiona, a zalecone leczenie - nieskuteczne. Niewiele zabrakło, żebym w zasadzie ...
Opinia dodana przez: Gabriel
Piaseczno Internista lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Internista, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Generalnie odradzam. Lekarz nienawidzi ludzi z nadwagą dotyczy też i ciężarnych z nadwagą. Jest endokrynologiem, diabetologiem a nadwagowcy to wg niego ludzie gorszego sortu. Każdy sam podejmuje decyzje, ja odradzam.

Interniści w Piasecznie