Internista Piaseczno

Prawdziwy lekarz pierwszego kontaktu.Widać że troszczy się o zdrowie pacjenta.Bardzo dużo rozmawia z pacjentem tłumacząc mu chorobę i metody leczenia a przy okazji bada ciśnienie, serce,płuca i inne rzeczy. Bardzo uprzejmy.Godny polecenia.Pozdrawiam pana doktora i życzę mu samych sukcesów w życiu prywatnym jak i w pracy zawodowej.
Opinia dodana przez: JÓZEF
A ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Cierpliwie zadawała pytania, poszukując wraz ze mną przyczyny niepokojących mnie objawów. Zbadała i obejrzała wszystko, co się dało.Była bardzo dociekliwa, a przy tym bardzo życzliwa i sympatyczna. Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Beata Kalisiak

Pediatra, Internista

Piaseczno Internista dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Serdecznie polecam Panią Doktor! Teleporada przebiegła w bardzo miłej, spokojnej atmosferze. Mogłem zapytać się o wszelkie kwestie, które były dla mnie niejasne a Pani Doktor ze spokojem i życzliwością odpowiadała na pytania. Czułem się zaopiekowany a to jest dla mnie najważniejsze!
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Jolanta Mętrak

Internista, Diabetolog

05-500 Piaseczno

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

lekarz Edyta Cudna-Gruszecka

Kardiolog, Internista

Centrum Medvit Medi Partner
Puławska 42B

Piaseczno Internista lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

Pediatra, Lekarz rodzinny

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Karolina
Piaseczno Internista lekarz Yevhen Kovalchuk

lekarz Yevhen Kovalchuk

Pediatra, Internista

05-500 Piaseczno

Rzadko kiedy zdarza mi się ocenić kogoś tak jednoznacznie negatywnie, w tym jednak przypadku nie udało mi się tego uniknąć. Wizyta domowa doktora Kovalchuka była w moim przypadku bezsprzecznie najgorszą do tej pory. Moim zdaniem jest to lekarz nieprofesjonalny i źle przygotowany do zawodu, a do tego nieprzyjazny i pogardliwy. Badanie w wykonaniu tego pana było niedokładne, diagnoza - nietrafiona, a zalecone leczenie - nieskuteczne. Niewiele zabrakło, żebym w zasadzie ...
Opinia dodana przez: Gabriel

lek. med. Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Generalnie odradzam. Lekarz nienawidzi ludzi z nadwagą dotyczy też i ciężarnych z nadwagą. Jest endokrynologiem, diabetologiem a nadwagowcy to wg niego ludzie gorszego sortu. Każdy sam podejmuje decyzje, ja odradzam.

Interniści w Piasecznie