lek. med. Antoni Gugulski

Gastroenterolog, Gastrolog, Internista

Uważam,że to najlepszy lekarz w tej dziedzinie! Byłam u kilku lekarzy w całej Polsce i on jako jedyny dopasował mi idealnie leki, postawił właściwą diagnozę. Gdyby nie Pan Doktor pewnie nie pisałabym teraz tej opinii. Dziękuję !

Jestem bardzo zawiedziona. Bardzo zaufałam temu lekarzowi, jednak moje zaufanie poszło na marne. Pan dr ma jeden zestaw leków i każdemu daje dokładnie to samo. Na kolejnych wizytach daje gotową, wcześniej wypisaną receptę, wstaje i otwiera drzwi, wizyta za 160 zl trwająca 5 minut. Naciągacz i nic więcej.

Niewłaściwa diagnoza. Brak kontaktu z lekarzem i brak zainteresowania pacjentem.

Byłam u Pana Doktora z polecenia innej lekarki, ale zawiódł moje oczekiwania. Nie wykazał zainteresowania moim problemem ani historią choroby, bagatelizował moje obawy, nie dał mi dojść do słowa.

Lekarz kompetentny,uprzejmy,wyjaśnia zawiłości przebiegu choroby jak i lecznia w sposób zrozumiały i właściwy, spełnił wszystkie moje oczekiwania,mam do tego lekarza pełne zaufanie,polecam wszystkim

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Dokładnie przeprowadza gastroskopię i szczegółowo opisuje/omawia z pacjentem wyniki badań. Stawia właściwe diagnozy. W moim przypadku objawy całkowicie ustąpiły po tygodniu. Lekarz godny polecenia.

Godny polecenia. Specjalista w swoim fachu.

Godny polecenia. Specjalista w swoim fachu.

wyleczył mnie szybko i bez bolesnych i nieprzyjemnych badań

wyleczył mnie szybko i bez bolesnych i nieprzyjemnych badań