Gastroenterolog Warszawa

Wolny termin: 20 Lip o 08:00. Sprawdź inny. # 1

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Wolny termin: 23 Lip o 16:00. Sprawdź inny. # 2

dr n. med. Michał Lipiński

USG, Internista

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

Polecam! Zaangażowany, skupiony, cierpliwy, wnikliwy, przeprowadza wszechstronną analizę problemu. Bez klapek na oczach, za pan brat z rozwojem medycyny. Pomocny, łagodny i z poczuciem humoru. Lubi ludzi, widać że chce im pomóc i daje odczuć że potrafi. Lekarz z powołaniem, według szkolnej skali lekarz na szóstkę.

Opinia dodana przez: Kasia

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ann

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję

Opinia dodana przez: wanda

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A

Kompetencje na wysokim poziomie.Podejście do pacjenta zaskakująco miłe.Wywiad przed rozpoczętym badaniem na podstawie rzeczowych i konkretnych pytań.Czas poświęcony dla pacjenta w normie.Bardzo miły i uprzejmy co sprawia że zapomina się chwilowo o dolegliwościach. Dr Kotowski został mi polecony i z dużą odpowiedzialnością polecam go wszystkim. Dla mnie okazał się wzorem doktora u jakiego miałam przyjemność być. Moim zdaniem zasługuje na najwyższą ocenę z możliwych.

Opinia dodana przez: Anna

centrum onkologi

Jestem pod opieką Pana Dr Tomasza Rawy od 2004r. Oceniam Go jako bardzo oddanego dla chorych i kompetentnego lekarza. Podziękowania dla Pana, Panie Doktorze. Wdzięczna pacjentka

Kopernika 28 lok. 9

Pan dr to jest cud objawiony. On po prostu nie przystaje do rzeczywistości. Brak słów aby wyrazić w pełni opinie o tym doktorze. Elegancja, fachowość, profesjonalizm, delikatność, takt,wczucie się w rolę pacjenta, troskliwość to tylko niektóre określenia przychodzące do głowy.
Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.

Jeżeli badanie kolonoskopia to tylko u Pana dr Stępki. Polecam z głębi serca.

Opinia dodana przez: Wiesław
Gastroenterolog Warszawa lek. med. Janina Kubica

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor.
Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad.
Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam
wszystkim pacjentom Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i systematycznie będę się leczyła.

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor.
Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad.
Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam

lek. med. Dariusz Kąkol

Internista, Gastroenterolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

Wspaniały, wykwalifikowany i serdeczny lekarz przejmujący się losem pacjenta.

dr n. med. Arkadiusz Maj

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog

przychodnia specjalistow rentgenologow

Lekarz godny polecenia. Ma czas dla pacjenta, jest miły, cierpliwy i rzeczowo tłumaczy problemy. Można mu zaufać.

Opinia dodana przez: Karolina Antonik

Gastroenterolodzy w mieście Warszawa