Profesjonalista jako lekarz i przy tym bardzo życzliwy, uprzejmy, empatyczny... cudowne wręcz podejście do pacjenta.

Wspaniały lekarz. Uważnie i cierpliwie wysłuchuje pacjenta i dopytuje o szczegóły. Starannie bada. Wyjaśnia przyczyny dolegliwości, szczegółowo omawia diagnozę i leczenie.

Wspaniały lekarz. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i dopytuje o szczegóły. Starannie bada. Tłumaczy przyczyny dolegliwości i szeroko omawia diagnozę i leczenie.

Zdecydowanie odradzam. Niestety bardzo sie rozczarowałam po wizycie u doktora. Zostałam potraktowana rutynowo, bez najmniejszego zainteresowania problemem. Odczucie bylo takie, ze dr od razu po moim wejsciu do gabinetu nastawiony byl na klasyczną jednostkę chorobową. Dostałam b.drogi antybiotyk i inne leki, ktore podobno mialy pomoc. Nic nie pomoglo. Antybiotyk powodowal tak fatalne uczucie, ze nie funkcjonowalam przez 8 dni. Zaluje tylko, ze na wizyte i leki wydalam 500 zl jednego dnia. I taka mala informacja dla dr - nie wszyscy ludzie z problemami gastrycznymi maja zespol jelita nadwrazliwego. Wystarczylo skierowac mnie na dodatkowe badania bo mam pasozyty i zagrzybione jelita. Potwierdzily to wyniki badan. Sugerowalam to dr ale jak grochem o sciane.

Poświęcił na badanie tyle czasu ile było trzeba, postawił dobrą diagnozę, pomógł. Uprzejmy i kompetentny. Wysoki poziom, cechujący chyba wszytkich lekarzy z gastrologii z ursynowskiej Onkologii.

Dobry specjalista USG, nie tylko rzetelnie wykonuje badanie i interepretuje wyniki, ale też życzliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.