Lekarze Gastroenterolog

lek. med. Janina Kubica

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Bardzo miła oraz niezwykle kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie bada pacjenta,szczegółowo przeprowadza wywiad. Trafiłam do Dr. z polecenia bardzo mi pomogła.Polecam wszystkim pacjentom Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona z wizyty i systematycznie będę się leczyła.
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Pediatra
                                       lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

lekarz Ewa Cichocka-Kurowska

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Polecam. Bardzo dobry pediatra. Kompleksowe podejście do problemów dziecka. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Gastrolog dziecięcy
                                       dr n. med. Witold Klemarczyk

dr n. med. Witold Klemarczyk

Gastrolog dziecięcy, Gastroenterolog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ...
Opinia dodana przez: zanetta
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Łukasz Firkowski

lek. med. Łukasz Firkowski

Gastroenterolog, Internista

Szpital Specjalistyczny Zagłębiowskie Centrum Onkologii.
Szpitalna 13
Dąbrowa Górnicza

Świetny specjalista z zakresu Gastrologii, miły i uprzejmy, po prostu normalny, ludzki, zawsze porozmawia, chętnie pomoże i wszystko wytłumaczy, nie wali fochów jak inni niektórzy lekarze, osobiście polecam tego lekarza, dziękuję za pomoc panu Łukaszowi i wsparcie w chorobie :) Lekarz godny polecenia !
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 39838, 'name': u'Kra\u015bnik'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Artur Oponowicz

lek. med. Artur Oponowicz

Gastroenterolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VITAMED" s.c.
Urzędowska 125
23-200 Kraśnik

Bardzo dobry i przy tym miły i uprzejmy specjalista. Fachowe i kompleksowe podejście do pacjenta. Dokładnie tłumaczy faktyczny stan chorobowy, mało tego- nawet poświęci swój cenny czas żeby zobrazować za pomocą rysunku. Pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę i w pełni angażuje się w swoją pracę, właśnie takich lekarzy nam trzeba w polskiej służbie zdrowia! Z całego serca polecam Pana doktora jak i oddział gastroenterologii w Łęcznej.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

Centrum Medicover Szczecin
Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Niestety, ale Pan doktor nie tylko nie wprowadza leczenia pacjentom nie tolerującym jego ulubionego leku, co wpisuje w kartę pacjenta coś, co nie miało miejsca (fałszowanie historii choroby?). Jeśli pacjent, po próbie leczenia antybiotykiem od p.Doktora, na który to antybiotyk miał silną nietolerancję, dostał od innego lekarza tej samej profesji inny antybiotyk, a pan Majewski raczy wpisać, że pacjent nic innego nie przyjmował, to wprowadza tym samym w błąd kolejnych ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Gastroenterolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach

prof. dr hab. n. med. Tomasz Mach

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

kontaktowy w czasie wizyty na wiele tematow porzmawialismy miedzy innymi o wedrowkach po beskidach bardzo osoba kontaktowa troche cicho mowi moze po to aby sie lepiej wsychac w przekaz to taka mala pozytwna wzmianka jesrt konkretny wyslucha podzielnosc ma napoleona bonaparte jednoczesnie pisze epikryze chorobya jednocesnie rozmawia na ine tematy wielki podziw i szacun oby takich lekarzy bylo jak najwiecej moze ludzie czesciej korzystali z leczenia podstawowego i specjalistycznego panieprof ...
Opinia dodana przez: andrzej
{'id': 8824, 'name': u'Pu\u0142awy'} Lekarz medycyny pracy
                                       lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

Lekarz medycyny pracy, Gastroenterolog

Kochanowskiego 9a
24-100 Puławy

przewspanialy lekarz przewspaniala kobieta moja cudowna przyszla terapeltka alkholozmu

lekarz Andrzej Dubaniewicz

Gastroenterolog, Gastrolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Dubaniewicz
Bukowa 2B
84-200 Wejherowo

Długo dojrzewałam do gastroskopii. I dobrze, bo trafiłam do doktora Dubaniewicza. Jestem zachwycona! Przyznam, że bardzo obawiałam się tego badania, bo dookoła słyszałam, że jest bardzo nieprzyjemne. Może, ale na pewno nie jest takim, w gabinecie doktora Dubaniewicza. A jak wygląda ? Leżę. Przede mną lekarz, z pewną i jednocześnie delikatną ręką, a za moimi plecami... ANIOŁ STÓŻ - wspaniała osoba- żona ( i również lekarz) pana doktora, która przeprowadza ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Agnieszka Konarkowska

SPZOZ Gostyń
plac K. Marcinkowskiego 8/9
63-800 Gostyń

Pani Doktor- Anioł. Cierpliwa, dokładna, a w czasie nieprzyjemnych badań delikatna, a zarazem profesjonalna. Informuje na bieżąco zrozumiałym dla pacjenta językiem.
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr Iwona Sakowska-Maliszewska

Gastroenterolog dziecięcy

Aleja Zwycięstwa 4/IID
41-200 Sosnowiec

Pani doktor to lekarz z powołania. Podeszła do dziecka bardzo indywidualnie, przeprowadziła szczegółowy wywiad nie tylko pod kątem gastrologii, zaproponowała dalsze działania, odpowiedziała na wszystkie pytania. Jestem pod wrażeniem! Polecam!
Opinia dodana przez: ada

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.

lekarz Paweł Jędrzejczak

99-300 Kutno

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia , bardzo uprzejmy i jednakowo traktuje wszystkich pacjentów. Poświęca dużo czasu , aby dokładnie zdiagnozować chorobę
Opinia dodana przez: Jadwiga

dr n. med. Beata Oralewska

Gastroenterolog dziecięcy

CZD Międzylesie
Warszawa, Al. Armii Ludowej 13
00-632 Warszawa

Świetny lekarz, z super podejściem do dzieci. Wysłucha rodziców, zleci potrzebne badania, zajmie się przypadkiem dziecka. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ann

lekarz Danuta Mielczarek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Ozimska 25, Budynek Kaskada III piętro
45-057 Opole

Bardzo obawiałam się gastroskopii. Niestety była konieczna. Pani Doktor dokładnie wytłumaczyła mi przebieg badania co podziałało uspokajająco. Jak się okazało badanie nie było aż tak nieprzyjemne jak myślałam a pozwolił ustalić rozpoznanie. Od tygodnia pobierał leki i czyję się znacznie lepiej. Dziękuję.

dr hab. n. med. Elżbieta Poniewierka

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
ul.Szybka 5 C
50-421 Wrocław

Pani Doktor Elżbieta Poniewierka bardzo szczegółowo wszystko objaśnia w przyjaznej pacjentowi atmosferze! Widać zaangażowanie w zdrowie pacjenta i kompetencję. Polecam!

prof. dr hab. n. med. Mirosław Jarosz

Gastroenterolog, Gastrolog

Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska
ulica Nowy Świat 58 A
00-363 Warszawa

Najlepszy i najbardziej zainteresowany pacjentem lekarz, u jakiego byłam.Wsłuchany w to, co mówi pacjent,dlatego leczy prawidłowo i bezstresowo....dziękuję
Opinia dodana przez: wanda

dr hab. n. med. Krystyna Kłosowska-Kapica

Gabinet Lekarski
23-200

Wspaniała Osoba która się naprawdę zna na tym co robi, Gdyby wszyscy byli tacy jak Pani Doktor Krystyna! Najlepsza!
Opinia dodana przez: Klucho

dr n. med. Zygmunt Adrich

Internista, Gastroenterolog

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!
Opinia dodana przez: Zygmunt