lekarz Agnieszka Konarkowska

Gastroenterolog

Pani Doktor- Anioł. Cierpliwa, dokładna, a w czasie nieprzyjemnych badań delikatna, a zarazem profesjonalna. Informuje na bieżąco zrozumiałym dla pacjenta językiem.

Pani doktor zaskoczyła mnie świetnym podejściem do pacjenta (wszystko cierpliwie tłumaczyła, nie patrzyła nerwowo na zegarek - z czym spotkałem się u innego lekarza, będąc na prywatnej wizycie). Cechuje się bardzo wysoką kulturą osobistą i widać, że lubi pomagać ludziom. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wytłumaczyła sposób leczenia, zleciła dodatkowe badania. Gastoskopia wykonana przez Panią doktor nie była niczym strasznym :) Przekonałem się, że czasami idąc do lekarza na NFZ można spotkać się z lepszym podejściem do pacjenta niż w przypadku prywatnej wizyty. Wszystko zależy od lekarza. Szczerze polecam wszystkim leczenie u doktor Konarkowskiej.

Pani doktor jest sympatyczną miłą kulturalną i wciąż uśmiechniętą osobą polecam wszystkim takiego lekarza ale niestety za wiele takich niema

Byłam u pani doktor wykonywała mi gastroskopię bardzo się bałam ponieważ pierwszy raz ale wykonała to bardzo dobrze. Była cały czas uśmiechnięta i bardzo miła nawet podczas badania śpiewała sobie po ciuchu ;-) Polecam panią doktor.

Kompetentna życzliwa i uśmiechnięta pani doktor, przyjmuje w poradni gastroenterologicznej w gostyńskim szpitalu, poświęciła mi dużo czasu i wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Gorąco polecam doktor Agnieszke Konarkowską.

Bardzo miła pani doktor uprzejma sympatyczna wysłucha wszystko co pacjent ma do powiedzenia tłumaczy zawsze wszystko ze spokojem polecam panią doktor jest lekarzem godnym polecenia jeśli w przyszłości ja lub ktoś z moich znajomych będą musieli zasięgnąć porady gastroenterologa to z całym szacunkiem polecę i udam się do pani doktor Agnieszki Konarkowskiej

Pani doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą, jest zawsze uśmiechnięta, cierpliwie potrafi wysłuchać i wypytać o wszystkie dolegliwości. Duża kultura osobista, ogromne doświadczenie poparte dużą wiedzą dają efekt w postaci skutecznego leczenia, dlatego z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego lekarza.

Znakomity specjalista lepszego w Gostyniu nie znajdziecie pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta i pogodna. Życzę pani doktor zdrowych wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

WSPANIALY LEKARZ NAJLEPSZY JAKIEGO KIEDYKOLWIEK MIALAM OKAZJE SPOTKAC JEST DOBRYM CZLOWIEKIEM UMIE DOBRZE ROZMAWIAC Z PACJENTEM PRZEKAZAC MU ZLA WIADOMOSC CZY USPOKOIC GDY PACJENT SIE CZYMS STRESUJE PATRZY NA CZLOWIEKA I JEGO ORGANIZM KOMPLEKSOWO ZLECA DOKLADNE BADANIA SWIETNIE USTALA DIETY POD KONKRETNE DOLEGLIWOSCI DANEJ OSOBY DOBRZE WIE CO TO ETYKA ZAWODU I BYCIE CZLOWIEKIEM MAM DO NIEJ PELNE ZAUFANIE MOGLABYM PISAC I PISAC ALE POPROSTU OBY JAK NAJWIECEJ TAKICH LEKARZY JAK PANI AGNIESZKA KONARKOWSKA

Moje dolegliwości sprawiły konieczność wizyty u gastroenterologa. Los sprawił że trafiłem do doktor Konarkowskiej. Super podejście do pacjenta, spokój, pełen profesjonalizm, uśmiech na twarzy. Chciałbym żeby wszędzie lekarze przedstawiali taki poziom wiedzy jak pani doktor. Polecam doktor Konarkowską wszystkim pacjentom.