dr n. med. Piotr Landowski

Pediatra, Gastroenterolog

Wspaniałe podejście do pacjenta, jak i obszerna wiedza medyczna! Z pewnością najmilszy i najbardziej słuchający lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam :) Polecam

Jeżeli ktoś z was będzie chciał iść na kolonoskopię to tylko do tego lekarza. W pełni profesjonalne podejście. Nastawcie się też na ciekawą rozmowę (robi zapewne to aby odwrócić waszą uwagę od badania). Wyszedłem z badania zadowolony, co po przeczytanych w internecie uwagach, jest po prostu nieprawdopodobne. Zdziwiłem się przed chwilą, że jest pediatrą. Jeżeli ma takie podejście do dorosłych, to zapewne dzieci również są w dobrych rękach. Podsumowując : jak najbardziej POLECAM!!! I bez obaw.

W 2000r zachorowalam na przewlekla chorobe jelit, w szpitalu przelezalam wiele miesiecy. Moim lekarzem prowadzącym byl dr. Landowski. Dzięki jego poradom, odpowiedniemu leczeniu,jego staraniom i poświęceniu, wyzdrowialam. Trwalo to ok 6 lat. Nigdy tego nie zapomne!!!

Bardzo miły, super podejście do dziecka, wszystko dokładnie wytłumaczył, podpowiedział jakie badania można by jeszcze zrobić (nasz syn od 2 m-cy kaszle, leczony na różne sposoby przez innych lekarzy - bez efektu). Naprawdę polecam.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, miły, uprzejmy, posiadający bardzo wysokie kwalifikacje - mama Piotra

Jeśli lekarz leczy w taki sposób jak dr Landowski, nie rozumiem - po co 6 lat studiów? Mam dzieci bezlaktozowe, a mimo to nie uzyskałam ŻADNEJ porady od dr Landowskiego. Wiem tyle, co przeczytam w internecie, a to i tak o wiele więcej od informacji uzyskanych od "specjalisty". Katastrofa.