Pediatra Gdańsk

- 219 lekarzy

dr Lidia Rzeczycka

Pediatra

liczba opinii: 31

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Z czystym sumieniem polecam Panią doktor Lidie Rzeczycka , jeszcze nigdy nie spotkałam takiego lekarza z powołaniem i podejściem do dziecka.. Jest zawsze pomocna , nawet po za godzinami pracy.. odpowie na każde pytanie telefoniczne.. Doktor zawsze poświęci dużo czasu wytłumaczy , a podejście do dziecka jak dla mnie idealne..moja córcia 6 letnia i synek 1,5 roczny (bardzo często chorują) są pod jej opieką i jeszcze nigdy się nie zawiodłam... ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

liczba opinii: 31

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Średnia ocen: 4,3/5
Żadnych zastrzeżeń do wizyty i do lekarza. Człowiek godny podziwu za wyrozumiałość, za dobre i spokojne tłumaczenie przypadłości choroby. Pan Doktor spokojny i kompetentny.
Polecam, polecam polecam.
Cena adekwatna do wykonanych badań i wizyty.
Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Maria Korpal-Szczyrska

Pediatra, Endokrynolog

liczba opinii: 27

Gabinet
al. Wojska Polskiego 31c lok. 2
80-268 Gdańsk

Średnia ocen: 3,4/5
Pani doktor, może i jest dobrym specjalistą , jednak chyba już się wypaliła zawodowo i najwyższy czas odejść na emeryturę. Jej podejście do dzieci jest poprostu irytujące. Ze względu na choroby córki odwiedzamy różnych specjalistów, ale tylko od tej pani wychodzimy tak zdenerwowani. Jeżeli ktoś potrzebuje, dobrego i uprzejmego specjalistę, to tej Pani szczerze nie polecam, a jeżeli ktoś potrafi zacisnąć zęby i co parę miesięcy zniesie arogancki ton Pani ...
Opinia dodana przez: Julita

Małgorzata Skowron

Pediatra

liczba opinii: 19

Przychodnia Nowy Chełm
Wilanowska
Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

lekarz Małgorzata Chruścicka

Lekarz rodzinny, Pediatra

liczba opinii: 16

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5
Pani doktor leczyła mnie pół życia a teraz leczy moja córkę. Jest to niesamowita osoba nigdy się nie pomyliła co do diagnozy. Zawsze pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie wszystko wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Maria Zagórska

Pulmonolog, Pediatra

liczba opinii: 16

Gabinet
Kołobrzeska 20 lok. 61
83-394 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Mimo niepodważalnych kompetencji i zawsze trafnych diagnoz, z przykrością wystawiam Pani Doktor negatywny komentarz. W związku z panującą epidemia koronowirusa szczepienia dzieci zostały odwołane, umówiłam się na konsultacje telefoniczna, żeby omówić jak postąpić w tak niestandardowej sytuacji - co z kalendarzem szczepień, innymi badaniami, które ulegają odroczeniu, córka w dodatku dostała wysypki. Pani Doktor poganiała mnie podczas rozmowy rozmowy, tłumacząc się mała ilością czasu - to rozumiem - dużo pacjentow, ...
Opinia dodana przez: Patrycja

dr n. med. Elżbieta Pilarczyk

Neonatolog, Pediatra

liczba opinii: 14

Gabinet
jana pawła
Gdańsk

Średnia ocen: 4,7/5
Mieliśmy kontakt z wieloma lekarzami, także pediatrami, ale nie spotyka się takich osób jak Pani Doktor. Rzetelna, uprzejma, z ogromną wiedzą i doskonałą intuicją, a przy tym skromna, ze szczerą chęcią pomocy, pamięta nawet o małych rzeczach, mimo (jak się domyślam) masy obowiązków z racji pełnionej funkcji Ordynatora; zawsze poświęca maksimum czasu. Mamy do Niej największe zaufanie.
Widujemy się na wizytach w poradni Patologii Noworodka, ale bardzo bym chciała, żeby ...
Opinia dodana przez: Mama Cyprianka

dr n. med. Jolanta Wierzba

Genetyk kliniczny, Pediatra

liczba opinii: 14

Dobry Wzrok Poradnia Okulistyczna
Kliniczna 1B/2
80-402 Gdańsk

Średnia ocen: 3,5/5
Najgorsza pseudo lekarka jaką w życiu spotkałam. Nie polecam nikomu spotkania z tą panią, która być może albo wypaliła się zawodowo albo ma jakieś problemy ze sobą, które przekłada na pacjentów. Wizyta, która odbyła się była skandaliczna od początku do końca. Już pominę to,że nie powinna ta pani mieć nic do czynienia z dziećmi, gdyż, gdy moje dziecko uśmiechało się do niej jak je oglądała, to pani tylko fuknęła na ...
Opinia dodana przez: Maja

dr n. med. Ewa Szutowicz-Zielińska

Onkolog, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 14

Akademia Medyczna

Gdańsk

Średnia ocen: 3,4/5
Dzisiaj, w początkowej fazie radioterapii, miałam pierwszą konsultację u p. doktor. Przesympatyczna osoba, profesjonalistka, która na każde moje pytanie, odpowiadała rzeczowo, jasno i poświęciła mi odpowiednio dużo czasu. Kompetencja i profesjonalizm !!! Bardzo dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: NINA

lekarz Lucyna Kowalewska

Pediatra

liczba opinii: 13

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Wilanowska
Rogalińska 3 D
80-809 Gdańsk

Średnia ocen: 3,2/5
Pani Doktor jest niezastąpiona. Mam wrażenie, że negatywne opinie to narzekanie typowych Madek.
Wiedza, zaangażowanie, poświęcony czas, sumienność, można wyliczać długo. Za nic w świecie nie pójdziemy do innego pediatry!
Opinia dodana przez: Elżbieta

Pediatrzy w GdańskuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat