Pediatra Gdańsk

ul. Piastowska
Gdańsk

Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama

Opinia dodana przez: Elzbieta

Gdańskie Centrum Zdrowia
Oliwska
Gdańsk

Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.

Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Maciej Chojnicki

Pediatra, Kardiolog dziecięcy

invikta

Gdańsk

FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom , przywrócił nam normalne spokojne zycie . Córka zaczęła jeść, skończyły się nadcisnianiai nasz płacz nad nią.
Wczesniej żyłam jak wampir (dziecko jadło tylko podczas snu I TO 200ml na cały dzień -8 miesięcznedziecko tak niepełna szklanke mleka to wszystko na cłąy dzien ) a ja musiałam je męczyc zeby co 3 godziny zasnęło i jadło .Koszmar, po operacji sytuacja sie zmieniła diametralnie jadła po 700ml na dzien !
Doktor Chojnicki -jak dla mnie niezwykły i mam wrażenie że całymi dniami opiekuje się pacjentami . Non stop w szpitalu. Rewelacyjny lekarz wszystko wytłumaczy , poświęci czasdosłownie IDEAŁ LEKARZA :) DZIĘKUJĘ , DZIĘKUJĘ DZIĘKUJE , BĘDĘ WDZIĘCZNA DO KOŃCA ZYCIA !!
A. Syguła :)

Wiolinowa 2
80-298 Gdańsk

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Opinia dodana przez: KLAUDIA

Gdańsk

Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82 lok. 2/16
80-244 Gdańsk

Wspaniały lekarz.
Zawsze trafne diagnozy, poparte bardzo dużą praktyką lekarską w szpitalu (a nie tylko w przychodni).
Leczenie antybiotykami to ostateczność.
Przy okazji... RODZICE, antybiotyk wyjaławia organizm, z jednej strony szybko pomaga, a z drugiej strony robi spustoszenie w organizmie "otwierając" go na kolejne wirusy. Pamiętajcie - leczenie antybiotykami to nie jest dobre rozwiązanie.

Wspaniały lekarz.
Leczenie antybiotykami to ostateczność.
Pani doktor Kowalik-Kufel leczy na znanych i powszechnych lekach, a nie na tych z najnowszych reklam!
Pani doktor jest osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Dzieci ją uwielbiają.
Lekarz GODNY zaufania i polecenia!!!

Tata dwóch córek

Opinia dodana przez: Grzegorz

CENTRUM STOMATOLOGICZNE POLDENT STOGI
Stryjewskiego 29c
80-631 Gdańsk

lekarz godny zaufania ma super podejscie do pacjenta !!! wszystko zawsze wytlumaczy i co najwarzniejsze jes bardzo kompetentna polecam lekarz z powolania

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.

Opinia dodana przez: Małgorzata

gen. de Gaulle'a 8
80-215 Gdańsk

Korzystałam z jej usług dawno temu i mam miłe wspomnienia. Kompetencja, takt. Konkretne odpowiedzi na pytania pacjenta, lekarz z dużą wiedzą to trzeba przyznać.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Eliza Wasilewska

Pediatra, Alergolog

wizyta już od 100

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

Gdańsk

Bardzo dobra, fajna i miła lekarz. Pomaga i odpowiada na pytania. Najlepszy lekarz pediatrii i alergologii. Podoba mi się.

Opinia dodana przez: Wojciech

Pediatrzy w mieście Gdańsk