Lekarze Pediatra Gdańsk

- 218
Średnia ocen: 5,0/5
Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem
Średnia ocen: 5,0/5
DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny polecenia, poświecą dużo czasu małemu pacjentowi, robi to bardzo dokładnie jak robi to każda mama
Opinia dodana przez: Elzbieta
Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała ,ciepła o niesamowicie wielkim sercu .Chyba pierwszy raz w życiu spotkałam tak cudownego lekarza .Zajmuje się moją mamą od ponad roku i w życiu nie zamieniłabym Pani Doktor na innego lekarza.W pełni zajmuje się chorym ,bada dokładnie ,wszystko wytłumaczy ,jest uśmiechnięta i tu się czuje,że Lekarz jest całkowicie oddany pacjentowi.W naszej smutnej ,szarej rzeczywistości ,kiedy wiemy jaka jest sytuacja w służbie zdrowie ,kiedy rzadkością jest tak cudowny kontakt lekarza ...
Opinia dodana przez: Bożena Hebel
Średnia ocen: 5,0/5
Nie znam lepszego pediatry. Jest to jedyny lekarz któremu ufam i powierzam mojego syna bez obaw. Pełna poświęcenia i empatii dla swoich małych pacjentów i ich rodziców. Szkoda , że tak mało jest tak dobrych lekarzy.
Opinia dodana przez: Karolina
Średnia ocen: 5,0/5
Jestem pod stałą opieką u Pani dr z dziećmi. Zawsze możemy na Nią liczyć, kontakt telefoniczny, sms.Uprzejma Troskliwa. Ktoś może powiedziec bo za pieniadze. Nieprawda. Wystarczy pojechac na Polanki i rowniez jest taka sama!
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Jedna z najlepszych pediatrów, na jakich udało nam się trafić. Lekarz z powołania, z podejściem do dzieci, niezwykle wyrozumiała. Wielokrotnie pomagała naszym dwóm synom wyjść z infekcji.
Opinia dodana przez: Dominika
Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz i bardzo kompetentny specjalista. Polecam wszystkim, a w szczególności tym mamom,które nie mogą sobie poradzić z trudnymi katarami i kaszlem swoich pociech.Pani doktor Bogusia jest wyjątkowa w indywidualnym podejściu do leczonego dziecka;diagnozy i leczenie zawsze w 100%trafne(córkę leczę u Pani Doktor od 9 lat).
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Znakomita Pani doktor,świetny kontakt,bardzo miła.Potrafi wysłuchać doradzić i zbadać od stóp do głów.POLECAM
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobra pani doktor. Prowadzi dwoje moich dzieci. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Wnika w problem,szuka rozwiązań. Zna pacjentów.Szczerze polecam. Emilia-mama Klaudii i Adama
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Profesjonalne podejście. Zawsze wysłucha i rzetelnie oceni. Nie szuka leczenia na siłę jeśli istnieje alternatywa. polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Maciej

dr n. med. Maciej Chojnicki

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 5

Średnia ocen: 5,0/5
FENOMENALNY GENIUSZ .Dr Chojnicki leczy i poprowadził operację mojej córki w Szpitalu Kolejowym. MOIM ZDANIEM TO PRAWDZIWY DAR OD BOGA dla nas tu na ziemii :) PODZIWIAM GO JAKO CZŁOWIEKA I LEKARZA .To Profesjonalny , Przemiły Perfekcyjny GENIUSZ, do tego jeszcze skromny !URatował jej życie. Dla niego to zwykły zabieg implant zamykający PDA , ale tym zabiegiem uratował nam zycie . Nie tylko mojej córce , ale i nam rodzicom ...
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Doskonały pediatra Polecam Panią Doktor. Moja córeczka ją uwielbia. Bardzo dokładnie bada dzieci Kompetentna osoba i bardzo miła.
Opinia dodana przez: KrystynaZbigniew
Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały pediatra. Naprawdę mogę poleciać tą Panią Doktor. W każdym jej geście podczas badania mojej córeczki było tyle ciepła i czułosci, ze moje maleństwo nawet nie zapłakało ( co jeszce się nigdy nie zdarzyło podczas wizyty lekarskiej ).
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Niesamowita pani doktor z powołania. Jestem leczona u niej od dziecka i nie zamieniłabym na żadną inną lekarke. Pani doktor posiada niesamowitą wiedzie i doskonale ją wykorzystuje. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Maria
Średnia ocen: 5,0/5
Doktor Marta Mrozik to najwspanialszy pediatra u jakiego byłam z córka. Pełna empatii i wsparcia, zawsze wysłucha obaw rodzica i wnikliwie zbada małego pacjenta. Jestem wdzięczna, że trafiłam z córka pod skrzydła tej cudownej Pani doktor!
Opinia dodana przez: Klaudyna
Średnia ocen: 5,0/5
lekarz godny zaufania ma super podejscie do pacjenta !!! wszystko zawsze wytlumaczy i co najwarzniejsze jes bardzo kompetentna polecam lekarz z powolania
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Średnia ocen: 5,0/5
Chciałabym się z panią skontaktować ale nie mam jak ponieważ ostatnio byłam na wizycie we wrześniu i przyjmowała pani w klinice laifemedical w Gdańsku ..a potrzebuje jak najszybszego kontaktu czy ktoś by mógłby mnie poratować nr telefonu do pani doktor? Była bym wdzięczna z góry dziękuję .
Opinia dodana przez: Monika Zasada
Średnia ocen: 5,0/5
Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat