Gastroenterolog Gdańsk

dr Andrzej Drążek

Swissmed
Wileńska 44
84-110 Gdańsk

Odkąd chodzę do różnych lekarzy, nigdy do tej pory nie zostałam potraktowana jak przedmiot, jak worek kartofli do którego trzeba zajrzeć (taki przykry obowiązek) żeby sprawdzić czy ziemniaki nie gniją. Próba nawiązania rozmowy z Panem lek. med. - daremna. Cień uśmiechu ku pokrzepieniu pacjenta... o! przepraszam! klienta, się nie pojawił. Kilka krótkich pytań: "czy przechodziła pani wcześniej takie badanie" (odpowiedź "tak", nie sprowokowała pytania "czy ma pani jakieś kłopoty z ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Piotr Chornyy

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

NIGDY świadomie nie skorzystam z porady medycznej lekarza!! Niestety nie mogę ocenić jego metod leczenia, ale co do podjeścia do pacjenta (zmarłego pacjenta w domu) oraz jego rodziny mam sporo do powiedzenia. Gdybym mogła przyznałabym ocene 0!!
Miałam NIEprzyjemność kontaktu telefonicznego z lekarzem i przyzam, iż nie dowierzałam w przebieg rozmowy i zachowanie lekarza. W momencie niewygodnych pytań lub braku racjonalnej argumentacji swojej postawy lekarz beztrosko odkłada słuchawkę kończąc tym ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Gdańsk

Lekarka przestudiowała wszystkie badania (łącznie z laboratoryjnymi) z ostatnich 10 lat i natychmiast miała w głowie obraz rozwoju choroby. Niesamowite ! Niespotykane zaangażowanie i dociekliwość, wynikająca z zainteresowania CAŁYM organizmem.
Rzeczywiście jest trochę "zjeżona" - co nie jest miłe, ale zrozumiałe przy tak intensywnej analitycznej pracy, wymagającej skupienia. Komputer w głowie ! Z zamkniętymi oczami będę powierzać swoje zdrowie tej lekarce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102
80-254 Gdańsk

Ja nie mam zastrzeżeń, zabiegi wykonywane profesjonalnie i z niezwykła starannością. Bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście także polecam!
Opinia dodana przez: Ola
Gdańsk Gastroenterolog lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

Gabinet Gastroenterologiczny Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Piecki, Gdańsk

Pan doktor bardzo sympatyczny człowiek. Miałem przeprowadzoną gastroskopię I kolonoskopia. Bardzo się obawiałem samego badania i diagnozy. Na szczęście nie potrzebnie. Badanie przebiegło bardzo sprawnie diagnoza mnie uspokoiła. Do domu wruciłem w dobrym nastroju i spokojny. Polecam !
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Baluta

Gdańsk

Jestem kilka dni po kolonoskopii. Jestem pacjentem z Programu Przesiewowego. To była moja pierwsza kolonoskopia. Poziom obsługi = rewelacja. Uprzejmośc, fachowość, kompleksowa informacja. Pani dr wykonała badanie w taki sposób, że kompletnie nie czułem ŻADNYCH "rewelacji" po wykonaniu. Zaznaczam, że zabieg był ze znieczuleniem. Niemniej czułem się rewelacyjnie.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Anna Drobińska

Hepatolog, Gastroenterolog

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Wspaniała lekarz, nie podejmuje się postawić diagnozy, kiedy nie jest do końca przekonana, że diagnoza będzie prawidłowa. W moim dość nietypowym przypadku przyznała, że aktualnie nie ma wystarczającej wiedzy do postawienia właściwej diagnozy , przełożyła wizytę na późniejszy termin, aby zapoznać się z najnowszą wiedzą dotyczącą mojej choroby. Podczas następnej wizyty dokładnie orientowała się, jak należy poprowadzić dalsze moje leczenie. Pacjent Pani dr czuje jej opiekę i zaangażowanie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Tadeusz

dr n. med. Adam Szarszewski

Pediatra, Gastroenterolog

Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.

dr n. med. Halina Kwitek-Socha

Internista, Gastroenterolog

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Ewa Kopiczynska-Wezyk. 3-krotnie p.dr.Socha wykonywala kolonoskopie ,jest odpowiedzialna i fachowo wykonuje swoja prace jako lekarz i polecam ta P. dr. wszystkim chorym, a wiem,ze wielu osobom pomogla zyc, a zbyt wielu zlekcewazylo to badanie specjalistyczne i niestety umarly. Nie rozumiem,skad ta nagonka na P. dr. Soche- zawsze pomaga ,prrzeprowadza wywiady z osobami chorymi,mowi o wszystkim,czesto ostrzega przed bolem zwiazanym z tym zabiegiem- pozdrawiam serdecznie p. dr. Soche- Ewa Kopiczynska- Wezyk. ...

Gastroenterolodzy w Gdańsku