Gastroenterolog Gdańsk

- 16 lekarzy

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny lekarz - bardzo kompetentny, uprzejmy i życzliwy, olbrzymia wiedza a do tego kultura osobista, bardzo zainteresowany przebiegiem i efektami kuracji pacjenta. Gdyby każdy lekarz był taki, chorowanie stałoby się przyjemnością!
Opinia dodana przez: Zygmunt

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Od kilku lat mam szczęście być pod opieką dr Wypych. Nie wiem, czy bym jeszcze żyła, gdyby nie jej dokładnie przeprowadzony wywiad, szczegółowe badanie i diagnoza, która okazała się trafna, choć inni lekarze ją wykluczali. Prowadząc mnie w chorobie Pani Doktor wielokrotnie okazywała pokłady cierpliwości i optymizmu, gdy ja już ich nie miałam. Bardzo mi pomogła i jestem jej za to bardzo wdzięczna. To znakomity lekarz.
Opinia dodana przez: aleksandra

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo polecam. Lekarz mimo, że młody to jakby napisać starej daty. Rzetelna, kompetentna. Mimo, ze wizyta była państwowa to miała czas wytłumaczyć mi dokładnie moją jednostkę chorobowa. Przebadała. Dokładnie przeczytała wyniki badań. Wyszłam z wizyty zadowolona. poinformowana. zaleciła badania kontrolne.wiec czuje się w tzw" dobrych rękach"
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
Heweliusza 17 lok. 3
80-890 Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
DOSKONAŁY fachowiec, BARDZO DUŻO mu zawdzięczam. Lekarz, który interesuje się swoimi pacjentami i w szczególny sposób dba o nich i stara się im pomóc. POLECAM BO TO NIE TYLKO BARDZO DOBRY LEKARZ ALE RÓWNIEŻ CZŁOWIEK.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

uniwersyteckie centrum kliniczne
Mariana smoluchowskiego
Gdańsk

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniała lekarz, nie podejmuje się postawić diagnozy, kiedy nie jest do końca przekonana, że diagnoza będzie prawidłowa. W moim dość nietypowym przypadku przyznała, że aktualnie nie ma wystarczającej wiedzy do postawienia właściwej diagnozy , przełożyła wizytę na późniejszy termin, aby zapoznać się z najnowszą wiedzą dotyczącą mojej choroby. Podczas następnej wizyty dokładnie orientowała się, jak należy poprowadzić dalsze moje leczenie. Pacjent Pani dr czuje jej opiekę i zaangażowanie. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Tadeusz
Gastroenterolog Gdańsk lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Lekarz medycyny pracy, Internista

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

+5 więcej

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Jaśkowa Dolina 132
Piecki, Gdańsk

Średnia ocen: 4,8/5
Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie. Zabieg bezbolesny, profesjonalna diagnoza. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Robert

dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 17

+1 więcej

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna
Partyzantów 14 lok 102
80-254 Gdańsk

Średnia ocen: 4,6/5
13 lat chorowałam na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, od conajmniej pół roku miałam zaostrzony stan i lekarze prowadzący mnie nie potrafili poradzić sobie z tym przypadkiem, jedynym wyjściem były chormony ale i te zawiodły. Zupełnie przypadkiem trafiłam do prof. Marka Dobosza i była to moja najlepiej zainwestowana kwota. Juz następnego dnia byłam w szpitalu na wszytskich badaniach i okazało się, że już nie ma czego ratowac trzeba wyciać całe jelito. ...
Opinia dodana przez: hasiakowa88
+2 więcej

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Średnia ocen: 4,5/5
Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!
Opinia dodana przez: Tomasz
+1 więcej

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Wspaniałe podejście do pacjenta, jak i obszerna wiedza medyczna! Z pewnością najmilszy i najbardziej słuchający lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam :) Polecam
Opinia dodana przez: Anastazja

lekarz Krzysztof Marek

Pediatra, Gastroenterolog dziecięcy

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 4,4/5
Jestem mamą obecnie rocznego Antosia i z przykrością piszę tą opinię. Synek ma kilka problemów gastrologicznych, które uprzykrzają mu codzinność niemal od narodzin. Po pochlebnych komentarzach na temat Pana doktora wybraliśmy się najpierw na jedną wizytę, a następnie po pewnym czasie na drugą i właśnie wtedy się roczarowałam. O ile lekarz zajął się synkiem kompleksowo, wskazał badania które mamy wykonać, obejżał wyniki, dużo ze mną rozmawiał, wskazał co mamy dalej ...
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat